sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
MAKERZOID Smart Robot programuojamas konstruktorius 72in1
Žaislai - konstruktoriai

MAKERZOID Smart Robot programuojamas konstruktorius 72in1

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: LC303700

Surenkamų modelių “Smart Robot 72-viename” (295 detalių) mokomasis žaislas. Konstruktorius skirtas vaikams, kurie nori susipažinti su robotikos ir programavimo pasauliu. Programavimas be ekrano: fizinių komponentų dėliojimas į tam tikras komandų sekas išugdo programavimo logikos suvokimą. Rinkinys leidžia sukurti daugiau nei 72 robotus.
Ypatybės:
Tai konstruktorius, žaislas ir mokomoji priemonė viename. Jis leidžia vaikams kūrybiškai praleisti laiką ir skatina mąstyti, mokytis per mechanines detales ir elektronikos žinias. Šis rinkinys skirtas pradedantiesiems programuotojams.
Naudodami nuoseklias 2D ar 3D instrukcijas vaikai gali surinkti savo robotą ir naudoti supaprastintą programavimo sąsają, kad jis atgytų.
STEAM (Science + Technology + Engineering + Arts + Mathematics) ir STEM yra edukaciniai metodai, integruojantys mokslą, technologijas, inžineriją, (menus) ir matematiką į darnų mokymosi modelį, kad paruošti jaunąją kartą sparčiai besivystančių technologijų pasauliui.
Jei jūsų vaikai mėgsta groti, muzikantų grupės robotai juos nustebins, nes čia yra pianistų, gitaristų, smuikininkų, būgnininkų ir kt. Jei jūsų vaikai svajoja tapti sportininkais, juos tikrai motyvuos robotai atletai. Vaikus, kurie mėgsta gamtą ar kaimo kraštovaizdį, sužavės žemės ūkio grupės robotai.
Dauguma modelių surenkami per mažiau nei vieną valandą, todėl vaikai nepavargs, o nekantraujantys nenusivils.
Valdymo modulis („Išmanusis variklis“) su išmaniais šviesos ir atstumo jutikliais išskiria „Smart Robot“ rinkinį iš įprastų konstravimo žaislų.
Šie žaislai skatina vaikus remtis logika apgalvojant, kaip variklis privers robotą judėti. Žaidžiant su šiuo STEM roboto rinkiniu pagerės vaikų gebėjimo dirbti rankomis įgūdžiai, rankų ir akių koordinacija bei vaizduotė.
Rinkinys puikiai tinka dovanai su puikiai atrodančia pakuote. Lygios konstrukcinių dalių briaunos sukurtos taip, kad nebraižytų rankų. Pridedama laikymo dėžutė, kurioje patogu sudėlioti detales.
3D surinkimo vadovus ir pamokėles rasite Makerzoid app programėlėje (reikalingas išmanus įrenginys).
Dvi AAA tipo baterijos ir PH0000 atsuktuvas (M2 dydžio varžtui) įsigyjami atskirai.
Rinkinį sudaro:
Modelio detalės.
Variklis.
Sensoriai.
Dėžutė.
Surinkimo vadovas.
Techniniai duomenys:
Surenkamų modelių skaičius: 72+.
Detalių skaičius: 295+.
Valdymas: valdymo blokas, 1x IR sensorius, 1x šviesos sensorius.
Programėlė: makerzoid (Android, iOS).
Medžiaga: plastikas.
Darbinė galia: 5W.
Maitinimas: 2x AAA baterijos (baterijos nepridedamos).
Dėžutės išmatavimai: 313x211x56 mm.
Svoris: 670g.
Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 6 metų.

Dėmesio: yra smulkių detalių, saugoti nuo mažesnių nei 3 metų vaikų!
https://youtu.be/cckPrvwFQWw

Kaina su PVM

76.17€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital