sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Saulės energija varomas žaislas “Olandų vėjo malūnas”
Žaislai - konstruktoriai

Saulės energija varomas žaislas “Olandų vėjo malūnas”

Likutis: Dėl likučio teirautis, SKU: NV821228

Surenkamas modelis “Olandų vėjo malūnas” yra mokomasis žaislas, varomas saulės energija.
Ypatybės:
Tai konstruktorius, žaislas ir mokomoji priemonė viename. Jis leidžia vaikams kūrybiškai praleisti laiką ir moko, kaip panaudoti saulės energiją. Saulės šviesai patekus į nedidelę saulės bateriją, pritvirtintą ant stogo, vėjo malūno sparnai pradės suktis.
Modelis surenkamas per maždaug 15 minučių, užtenka pradedančiojo įgūdžių. Jaunesniems nei 14 metų vaikams gali prireikti suaugusiųjų pagalbos.
Lazeriu pjaustytos medinės detalės pasižymi didžiausiu tikslumu. Modelis surenkamas vos keliais žingsniais, nereikia naudoti jokių įrankių. Gali prireikti medžiui skirtų klijų, kad geriau pritvirtinti detales (klijai nepridedami).
Malūnėlis gali būti papuoštas ir nudažytas jūsų vaiko mėgiamomis spalvomis!
Žaislas geriausiai veikia atviroje saulės šviesoje, bet gali veikti ir patalpoje naudojant stiprią dirbtinę šviesą (50W halogeninę lempą).
Pastaba: žaislas neveiks debesuotą dieną, šešėlinėse vietose, netiesioginėje saulės šviesoje ar fluorescencinės lempos šviesoje.
Saulės energija varomi žaislai yra puikus būdas supažindinti vaikus su atsinaujinančios energijos nauda. Šis rinkinys pagamintas iš medinių dalių, todėl mokymosi patirtis yra dar ekologiškesnė.
Trumpa surinkimo apžvalga
Išimkite rinkinio dalis iš dėžutės ir atskirkite medines detales. Pradėkite nuo pagrindo pastatymo, o tada uždėkite vėjo malūną ant pagrindo. Laidai prie saulės skydelio jungiami pirštais prisukant varžtelius, nenaudokite atsuktuvo. Saulės skydelis tvirtinamas ant stogo, o variklis įstatomas į jam skirtą angą. Paskutinis žingsnis yra pritvirtinti vėjo malūno sparnus prie variklio, kad jie galėtų suktis. Medinės dalys gali būti nulakuotos ar nuspalvintos.
Rinkinį sudaro:
Modelio detalės.
Saulės panelė.
Variklis.
Surinkimo vadovas.
Techniniai duomenys:
Modelio aukštis: 22 cm.
Pagrindo skersmuo: 8.5 cm.
Svoris: 150 g.
Dėžutės išmatavimai: 220x130x35 mm.
Rekomenduojamas amžius: nuo 14 metų arba vaikams nuo 8 metų su suaugusiojo priežiūra.

Dėmesio: yra smulkių detalių, saugoti nuo mažesnių nei 3 metų vaikų!
Atsisiųskite surinkimo vadovą anglų kalba


Trumpas pristatymas:

Surinkimas:

Kaina su PVM

14.45€

Nemokamas pristatymas

Siųsti užklausą
Extradigital