sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Saulės energija varomas žaislas“Lenktyninė mašinėlė”
Žaislai - konstruktoriai

Saulės energija varomas žaislas“Lenktyninė mašinėlė”

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: NV821235

Surenkamas modelis “Lenktyninė mašinėlė” yra mokomasis žaislas, varomas saulės energija.
Ypatybės:
Tai konstruktorius, žaislas ir mokomoji priemonė viename. Jis leidžia vaikams kūrybiškai praleisti laiką ir moko, kaip panaudoti saulės energiją. Kai tik saulės baterijos aprūpina lenktyninį automobilį saulės energija, jis pradeda riedėti. Savo konstrukcijos dėka jis nesustoja net mažose įkalnėse.
Šis pedagogiškai vertingas žaislas labai tinka technologijų pamokoms mokykloje ar konstravimui namuose su tėvais.
40 dalių konstruktoriaus rinkinys žada surinkimo malonumą. Mašinėlė įspūdingo 17 cm ilgio ir sportiško 5 cm aukščio. Pridedamas aiškus iliustruotas surinkimo vadovas, užtenks pradedančiojo įgūdžių. Jaunesniems nei 14 metų vaikams gali prireikti suaugusiųjų pagalbos.
Lazeriu pjaustytos medinės detalės pasižymi didžiausiu tikslumu. Modelis surenkamas vos keliais žingsniais, nereikės sudėtingų įrankių. Gali prireikti medžiui skirtų klijų, kad geriau pritvirtinti detales (klijai nepridedami).
Mašinėlė gali būti papuošta ir nudažyta jūsų vaiko mėgiamomis spalvomis. Lenktyninė mašinėlė turi atrodyti įspūdingai!
Žaislas geriausiai veikia atviroje saulės šviesoje, bet gali veikti ir patalpoje naudojant stiprią dirbtinę šviesą (50W halogeninę lempą). Mašinėlė geriausiai važiuoja lygiu ir plokščiu paviršiumi ir išlaiko tiesią liniją nestumiant. Jei mašinėlė važiuoja atbulai, sukeiskite raudoną ir juodą laidus.
Pastaba: žaislas neveiks debesuotą dieną, šešėlinėse vietose, netiesioginėje saulės šviesoje ar fluorescencinės lempos šviesoje.
Saulės energija varomi žaislai yra puikus būdas supažindinti vaikus su atsinaujinančios energijos nauda. Šis rinkinys pagamintas iš medinių dalių, todėl mokymosi patirtis yra dar ekologiškesnė.
Trumpa surinkimo apžvalga
Išimkite rinkinio dalis iš dėžutės ir atskirkite medines detales. Pradėkite nuo automobilio pagrindo konstravimo. Sumontavus ir prijungus krumpliaračius prie variklio, medinės dalys surenkamos ir pritvirtinamos klijais. Sujungdami 4 ratus, įsitikinkite, kad variklis ir pavaros gerai suderinti. Laidai prie saulės skydelio jungiami pirštais prisukant varžtelius, nenaudokite atsuktuvo. Saulės skydelis tvirtinamas ant automobilio viršaus. Medinės dalys gali būti nulakuotos ar nuspalvintos.
Rinkinį sudaro:
Modelio detalės.
Saulės panelė.
Variklis.
Surinkimo vadovas.
Techniniai duomenys:
Modelio dydis: 165 x 62 x 53 mm.
Svoris: 130 g.
Dėžutės išmatavimai: 220x130x35 mm.
Rekomenduojamas amžius: nuo 14 metų arba vaikams nuo 8 metų su suaugusiojo priežiūra.

Dėmesio: yra smulkių detalių, saugoti nuo mažesnių nei 3 metų vaikų!
Atsisiųskite surinkimo vadovą anglų kalba

Kaina su PVM

17.45€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital