sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Saulės energija veikiantis žaislas “Namelis Ecosun” su baterija
Žaislai - konstruktoriai

Saulės energija veikiantis žaislas “Namelis Ecosun” su baterija

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: NV821242

Surenkamas modelis “Namelis Ecosun” yra mokomasis žaislas, veikiantis su baterija, įkraunama saulės energijos.
Ypatybės:
Tai konstruktorius, žaislas ir mokomoji priemonė viename. Jis leidžia vaikams kūrybiškai praleisti laiką ir moko, kaip panaudoti saulės energiją.
Saulės šviesai patekus į nedidelę saulės panelę, pritvirtintą ant stogo, įkraunama 600mAh talpos Ni-MH baterija, kuri maitina LED šviesos diodą. Kai sutemsta, šviesa namelyje įsižiebia savaime. Prašvitus, šviesa išsijungia. Pilnai įkrautos baterijos pakanka lemputei šviesti visą naktį. Saulės panelė (apie 80mA) visiškai įkrauna akumuliatorių saulėtą vasaros dieną!
Modelis surenkamas per maždaug 15 minučių, užtenka pradedančiojo įgūdžių. Jaunesniems nei 14 metų vaikams gali prireikti suaugusiųjų pagalbos.
Lazeriu pjaustytos medinės detalės pasižymi didžiausiu tikslumu. Modelis surenkamas vos keliais žingsniais, nereikia naudoti jokių įrankių. Gali prireikti medžiui skirtų klijų, kad geriau pritvirtinti detales (klijai nepridedami).
Namelis gali būti papuoštas ir nudažytas jūsų vaiko mėgiamomis spalvomis!
Žaislas turi būti pastatytas saulėtoje vietoje, kad tiesioginė saulės šviesa patektų ant saulės panelės. Tinkamos vietos: pietinės namų pusės palangės, įstiklinti balkonai, terasos ir kitos saulėtos vietos. Baterija neįsikraus debesuotą dieną, šešėlyje ar netiesioginėje saulės šviesoje.
Baterija gali būti įkrauta ir naudojant stiprią dirbtinę šviesą (50W halogeninę lempą), tačiau netinka neoninės ar energiją taupančios lempos.
Pastaba: Namelis nėra atsparus drėgmei ar vandeniui, todėl laikykite jį sausoje vietoje, saugokite nuo lietaus ar sniego.
Saulės energija varomi žaislai yra puikus būdas supažindinti vaikus su atsinaujinančios energijos nauda. Šis rinkinys pagamintas iš medinių dalių, todėl mokymosi patirtis yra dar ekologiškesnė.
Trumpa surinkimo apžvalga
Išimkite rinkinio dalis iš dėžutės ir atskirkite medines detales. Sekite iliustruotu vadovu, sujunkite pažymėtas sienas, sutvirtinkite klijais, o tada uždėkite ant pagrindo. Atidžiai įmontuokite baterijos blokelį, sujunkite laidus ir valdymo jungiklį. Laidai prie saulės skydelio jungiami pirštais prisukant varžtelius, nenaudokite atsuktuvo. Saulės skydelis tvirtinamas ant stogo. Ši stogo dalis įspraudžiama į angas, bet neklijuojama, kad akumuliatorių, esant poreikiui, galima būtų pakeisti.
Prieš pirmąjį naudojimą ar išsikrovusio akumuliatoriaus atveju, nustatykite jungiklį į padėtį OFF (išjungta) ir leiskite įkrovimo elektronikai pilnai įsikrauti saulėje bent dvi dienas. Po to modelis yra pilnai paruoštas naudojimui.
Medinės dalys gali būti nulakuotos ar nuspalvintos.
Rinkinį sudaro:
Modelio detalės.
Saulės panelė.
LED lemputė.
Baterija.
Surinkimo vadovas.
Techniniai duomenys:
Modelio aukštis: apie 8.5 cm.
Pagrindo išmatavimai: apie 8.5x8 cm.
Dėžutės išmatavimai: 220x130x35 mm.
Baterijos tipas: Ni-MH įkraunama, AA, 1.2V.
Baterijos talpa: 600 mAh.
Svoris: 130 g.
Rekomenduojamas amžius: nuo 14 metų arba vaikams nuo 10 metų su suaugusiojo priežiūra.

Dėmesio: yra smulkių detalių, saugoti nuo mažesnių nei 3 metų vaikų!
Atsisiųskite surinkimo vadovą anglų kalba

Kaina su PVM

17.45€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital