sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital

Apie mus

          Esame vieni didžiausių išmaniosios elektronikos, apsaugos sistemų, saulės elektrinių komponentų bei elektromobilių stotelių tiekėjų Baltijos šalyse, savo veiklą sėkmingai vykdančių daugiau nei 15 metų. Mūsų tikslas – naujausių technologijų pagalba paversti pasaulį paprastesniu, patogesniu ir saugesniu.

         Mes vieninteliai ilgiausiai sertifikuoti vaizdo stebėjimo sistemų gamintojo „Dahua Technology“ https://www.dahuasecurity.com atstovai Lietuvoje, todėl pirmi sužinome apie naujausias technologijas ir pasaulines tendencijas. Per ilgus veiklos metus sukaupėme didelį kiekį patirtimi grįstos, koncentruotos informacijos, todėl savo klientams teikiame konsultacijas ir padedame priimti optimaliausius bei ekonomiškai naudingiausius sprendimus diegiant vaizdo stebėjimo sistemas.

             Kasdien kruopščiai atrenkame naujausius elektronikos priedus iš geriausių gamintojų. Mūsų asortimentą sudaro išmaniųjų telefonų, nešiojamų kompiuterių priedai, GPS sekimo įrenginiai, spausdintuvų kasetės, toneriai, saulės baterijos, elektromobilių stotelės ir krovimo įranga. Extradigital – mūsų prekės ženklas, grįstas ilgaamžiškumu ir itin aukšta kokybe.

             Dar viena mūsų stiprybė – operatyvus, greitas ir kokybiškas klientų aptarnavimas – iki 17 val. užsakytas prekes Lietuvoje pristatome per vieną darbo dieną visiškai nemokamai.

             Mes siūlome partnerystę, kuri ne tik užtikrintų Jums galimybę naudotis naujausiomis technologijomis ir mokslo pasiekimais, bet jau šiandien kurtų mūsų bendrą ateitį!

Extradigital