sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Apsauginis stiklas APPLE iPhone 15 Pro Max (3D) su privatumo filtru
Apsauginiai ekranų stiklai

Apsauginis stiklas APPLE iPhone 15 Pro Max (3D) su privatumo filtru

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: GL602947

Apsauginis grūdintas stiklas Apple iPhone 15 Pro Max (3D) su privatumo filtru. Apsauginis stiklas, pagamintas iš grūdinto stiklo ir siekiantis 9 balų kietumą pagal Moso skalę, skirtas telefono ekrano apsaugai nuo mechaninių pažeidimų, tokių kaip sutrenkimai ar aštrių daiktų paliekami įbrėžimai. Stiklas yra 0.33 mm storio, todėl patikimai apsaugos telefono ekraną ir bus vos pastebimas. Grūdintas stiklas su privatumo filtru yra ne tik įrenginio apsauga nuo pažeidimų: ypatinga medžiagos struktūra ženkliai sumažina žiūrėjimo kampą ir apsaugo telefoną nuo smalsių akių.


Ypatybės:
9 balų kietumas pagal Moso skalę. Grūdintas stiklas - tai įkaitintas beveik iki lydymosi temperatūros ir staigiai ataušintas apdirbto stiklo lakštas, kurio atsparumas po šios procedūros dėl cheminių ir fizinių medžiagos bei pačio proceso savybių tampa 9 kartus didesnis nei įprasto stiklo.


Jautrumas lietimui. Apdorotas stiklo paviršius yra itin jautrus lietimui. Pažangių technologijų dėka šis grūdintas stiklas nesiskirs nuo originalaus liečiamo telefono stiklo.


Tobulas sukibimas. Siekiant išvengti nelygaus ekrano paviršiaus ar silpno stiklo laikymosi, apsauginis stiklas pasižymi itin stipriu sukibimu su telefono ekranu.


Saugus naudojimas. Stipriai sutrenktas apsauginis grūdintas stiklas skyla, o ne subyra į aštrias daleles. Todėl toks stiklas yra saugesnis naudojimui.


3D technologija. Ši technologija atkartoja originalų telefono ekrano paviršių, todėl šis stiklas itin gerai priglunda prie telefono ekrano.


Didelis pralaidumas. Didelis apsauginio grūdinto stiklo pralaidumas išlaiko nepakitusį ekrano apšvietimą ir spalvas.


Privatumo filtras. Ypatinga medžiagos struktūra žymiai sumažina žiūrėjimo kampą ir apsaugo telefoną nuo smalsių akių.


Techniniai duomenys:
Storis: 0.33 mm.


Komplektacija:
Grūdintas stiklas.
Mikropluošto valymo servetėlė.
Valymo servetėlė su alkoholiu.
Dulkių surinkimo lapelis.


Pritaikymas:
Apple iPhone 15 Pro Max.


Gamintojas: Extra Digital.

Kaina su PVM

14.99€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital