sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
ARCTIC Alpine 17 CO procesoriaus aušintuvas, Intel 1700
Aušintuvai CPU

ARCTIC Alpine 17 CO procesoriaus aušintuvas, Intel 1700

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: ACALP00041A

Alpine 17 CO - tai kompaktiškas procesoriaus aušintuvas nuolatiniam darbui, specialiai sukurtas Intel Alder Lake ir LGA1700 procesoriams.


Ypatybės:
Sukurtas nuolatiniam darbui. Aukščiausios kokybės dvieigis rutulinis guolis leidžia nepertraukiamai veikti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, nepakenkiant našumui. Užterštumas ir aukšta temperatūra šį guolį veikia daug mažiau nei įprastus ar magnetinius guolius. Jis yra puikus pasirinkimas, jei norite užtikrinti nenutrūkstamą veikimą.
Platus greičio diapazonas. Alpine 17 CO pasižymi labai plačiu PWM valdomu greičio diapazonu. Tai sumažina triukšmą iki minimumo ir garantuoja aukščiausią aušinimo efektyvumą.
Instaliavimas be įrankių. MX-4 0.8g termo pasta jau pritaikyta, aušintuvą galima instaliuoti be papildomų įrankių 66.25mm aukštyje.
Pagerintas aušinimo efektyvumas aušintuvo dizaino dėka. Ypač smulkios aušinimo briaunos yra išlenktos Y formos. Didelis aliuminio šiluminis laidumas visiškai išlaikomas naudojant ekstruzijos tipą: padidėja radiatoriaus paviršiaus plotas, optimizuojamas oro srautas, taigi ir aušinimo efektyvumas. Šis naujas gamybos procesas leidžia sukurti didelio našumo, bet labai kompaktišką šilumos šalinimo prietaisą.
Ilgas tarnavimo laikas. Puikūs ilgalaikių testavimų rezultatai net ir ypač nepalankiomis sąlygomis leidžia užtikrinti, kad šie gaminiai pasižymi ne tik kokybe, bet ir ilgaamžiškumu. Todėl Alpine 17 CO aušintuvams suteikiama 6 metų gamintojo garantija.


Techniniai duomenys:
Ventiliatoriaus greitis: 250-2700 RPM.
Jungtis: 4-Pin.
Guolis: dvieigis rutulinis guolis.
Triukšmo lygis: 0.5 Sone.
Srovė: 0.09 A.
Termo pasta: MX-4 (pre-applied).
Ventiliatoriaus diametras: 92 mm.
Išmatavimai: 95mmx95mmx77mm.
Svoris: 288g.
Radiatoriaus medžiaga: aliuminis.
Spalva: juodas korpusas, juodas ventiliatorius, baltas aušintuvas.


Suderinamumas:
Intel 1700.
Intel Alder Lake.


Garantija: 6 metai.

Kaina su PVM

10.20€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital