sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
ARCTIC Freezer 36 CO procesoriaus aušintuvas
Aušintuvai CPU

ARCTIC Freezer 36 CO procesoriaus aušintuvas

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: ACFRE00122A

Procesoriaus aušintuvas Freezer 36 CO (nuolatiniam darbui) - tai kompaktiškas plataus suderinamumo procesoriaus aušintuvas. Suderinamas su Intel Alder Lake ir Raptor Lake LGA1700 procesoriais ir naujuoju lizdu LGA1851, bei AMD AM5 ir AM4.


Ypatybės:
Garantuotas suderinamumas. ARCTIC Freezer 36 CO suderinamas su daugeliu įprastų Intel ir AMD lizdų. Jis pritaikytas naujajam Intel LGA1851 lizdui, todėl vartotojams nereikia nerimauti, kad naujiems procesoriams reikės naujų aušintuvų. Gamintojas garantuoja visišką suderinamumą: Freezer 36 CO galima bus naudoti su naujuoju Intel LGA1851 lizdu be jokių apribojimų.
Sukurtas nuolatiniam darbui. Abiejuose Freezer 36 CO ventiliatoriuose yra po dvieigį japonišką rutulinį guolį. Jie leidžia nepertraukiamai veikti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, nepakenkiant našumui. Užterštumas ir aukšta temperatūra tokius guolius veikia daug mažiau nei įprastus movinius ar skysčio dinaminius guolius. Tai puikus pasirinkimas, jei norite užtikrinti nenutrūkstamą veikimą maksimaliu greičiu.
LGA1851/LGA1700 lizdo ypatybėsARCTIC montavimo rėmelis nedeformuoja procesoriaus, skirtingai nuo Intel ILM (Independent Loading Mechanism), nuimdamas dviejų taškų spaudimą. Mechaninė apkrova pagrindinei plokštei ir procesoriui sumažinama iki minimumo, aušinimo našumas išlieka pastovus, o montavimas greitas ir nesudėtingas.
Efektyvi technologija. Procesoriaus aušintuvas pasižymi patobulintu radiatorių dizainu ir pakeistu šilumos vamzdžio išdėstymu. Kartu su ventiliatoriais, kurie yra optimizuoti aukštam statiniam slėgiui, patobulintas Freezer 36 CO aušinimo efektyvumas.
Optimalus šilumos išsklaidymas. Optimizuota tanki 59 aušinimo briaunų konstrukcija užtikrina, kad šiluma iš procesoriaus būtų idealiai pašalinta ir išleista į orą.
Aukštos klasės apdaila su aliuminio viršutine plokštele. Aušintuvas Freezer 36 CO, kurio konfigūracija yra "stumti-traukti", stebina ne tik efektyviu šaldymo našumu, bet ir dizainu. Prilituotus šiluminių vamzdelių galus slepia prisukamas aliuminio dangtelis, todėl jis sklandžiai įsilieja į bet kokią kompiuterio konfigūraciją ir pagerina tiek našumą, tiek išvaizdą.
Ilgas tarnavimo laikas. Puikūs ilgalaikių testavimų rezultatai net ir ypač nepalankiomis sąlygomis leidžia užtikrinti, kad šie gaminiai pasižymi ne tik kokybe, bet ir ilgaamžiškumu. Todėl Artic Freezer 36 CO aušintuvams suteikiama 6 metų gamintojo garantija.
Naujas P serijos ventiliatorius geresniems rezultatams:
Didesnis statinis slėgis padidina aušinimo efektyvumą.
Išplėstas RPM diapazonas.
Mažesnės energijos sąnaudos.
Mažesnė vibracija.
Ilgesnė tarnavimo trukmė.
PWM sinchroniniam ventiliatorių valdymui.


Techniniai duomenys:
Vamzdeliai: 4x 6mm, varis.
Radiatorius: aliuminio briaunos x59, storis: 0.4 mm.
PI / NNPI: 250 / 234.
Termo pasta: MX-6 (0.8g).
Ventiliatorius: 2x P12 PWM PST CO (120 mm).
Ventiliatoriaus greitis: 200-1800 RPM.
Jungtis: 4-Pin + 4-Pin PWM.
Kabelio ilgis: 200 mm + 80mm.
Guolis: dvieigis rutulinis guolis.
Srovė: 0.10A.
Įtampa: 12V DC.
Išmatavimai: 104mm x 126mm x 159mm.
Svoris: 890g.
Spalva: juoda/ šviesiai pilka.


Suderinamumas:
AMD AM4.
AMD AM5.
Intel LGA1851.
Intel LGA1700.
Intel 1700.


Garantija: 6 metai.

Kaina su PVM

35.99€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital