sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
ARCTIC Freezer i35 CO procesoriaus aušintuvas
Aušintuvai CPU

ARCTIC Freezer i35 CO procesoriaus aušintuvas

Likutis: Dėl likučio teirautis, SKU: ACFRE00095A

Procesoriaus aušintuvas Freezer i35 CO (nuolatiniam darbui) su P-Series ventiliatoriumi. Freezer i35 CO jau suderinamas su Intel Alder Lake LGA1700 procesoriais.


Ypatybės:
Paprastas montavimas. Freezer i35 CO yra Intel LGA 1700, 1200 ir 115x lizdui pritaikytas montavimo variantas. Taip sumažinamas nereikalingų montavimo medžiagų kiekis ir supaprastinamas instaliavimas su spyruokliniais varžtais, kas leidžia pasiekti optimalų kontaktinį slėgį ir tolygiai paskirstyti šiluminį junginį.
Sukurtas nuolatiniam darbui. Aukščiausios kokybės dvieigis rutulinis guolis leidžia nepertraukiamai veikti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, nepakenkiant našumui. Užterštumas ir aukšta temperatūra šį guolį veikia daug mažiau nei įprastus movinius ar rutulinius guolius. Jis yra puikus pasirinkimas, jei norite užtikrinti nenutrūkstamą veikimą maksimaliu greičiu.
Termo pasta MX-5. Pridedama MX-5 0.8g naujausia termo pasta, kuri dėl mažo klampumo ir dalelių dydžio leidžia sukurti ypač ploną sluoksnio storį ir gerokai sumažina šilumos kaupimąsi tarp procesoriaus ir aušintuvo. Kartu ji nėra nei laidi, nei talpinė, todėl visiškai saugi naudoti net pradedantiesiems.
Veiksmingas ir tylus. Į aušintuvą integruotas ventiliatorius naudojasi visais P serijos privalumais. Dėl mažos vibracijos, energiją taupančio variklio ir skysčio dinaminio guolio jis suderina tylų ir efektyvų veikimą. Nepaisant didelio briaunų tankio, ventiliatorius užtikrina aukštą statinį slėgį dėl sutelkto oro srauto, todėl idealiai tinka naudoti radiatoriuose. Ventiliatoriaus greitis gali būti dinamiškai valdomas PWM, todėl jį galima optimaliai pritaikyti sinchroniniam ventiliatorių valdymui.
Optimalus šilumos išsklaidymas. Optimizuota 54 aušinimo briaunų konstrukcija užtikrina, kad šiluma iš procesoriaus būtų idealiai pašalinta ir išleista į orą.
Ilgas tarnavimo laikas. Puikūs ilgalaikių testavimų rezultatai net ir ypač nepalankiomis sąlygomis leidžia užtikrinti, kad šie gaminiai pasižymi ne tik kokybe, bet ir ilgaamžiškumu. Todėl Artic Freezer i35 CO aušintuvams suteikiama 6 metų gamintojo garantija.
Naujas P serijos ventiliatorius geresniems rezultatams:
Didesnis statinis slėgis padidina aušinimo efektyvumą.
Išplėstas RPM diapazonas.
Mažesnės energijos sąnaudos.
Mažesnė vibracija.
Ilgesnė tarnavimo trukmė.
PWM sinchroniniam ventiliatorių valdymui.


Techniniai duomenys:
Vamzdelių tipas: Direct Touch.
Radiatoriaus medžiaga: aliuminio briaunos x54, storis: 0.4 mm.
Termo pasta: MX-5 (0.8g, pridedama).
Ventiliatorius: 120 mm.
Ventiliatoriaus greitis: 200-1800 RPM.
Jungtis: 4-Pin.
Guolis: dvieigis rutulinis guolis.
Triukšmo lygis: 0.35 Sone.
Srovė: 0.12A.
Išmatavimai: 91mmx133mmx158.5mm.
Svoris: 734g.
Spalva: juoda.


Suderinamumas:
Intel 1700.
Intel 1200.
Intel 1156.
Intel 1155.
Intel 1151.
Intel 1150.


Garantija: 6 metai.

Kaina su PVM

38.21€

Nemokamas pristatymas

Siųsti užklausą
Extradigital