sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
ARCTIC Liquid Freezer III - 360 procesoriaus aušintuvas, juodas
Aušintuvai CPU

ARCTIC Liquid Freezer III - 360 procesoriaus aušintuvas, juodas

Likutis: Dėl likučio teirautis, SKU: ACFRE00136A

Arctic Liquid Freezer III - 360 yra plataus suderinamumo procesoriaus aušintuvas. Suderinamas su Intel Alder Lake ir Raptor Lake LGA1700 procesoriais ir naujuoju Arrow Lake lizdu LGA1851, o taip pat ir AMD AM5 bei AM4.


Ypatybės:
Liquid Freezer III suderinamas su daugeliu įprastų Intel ir AMD lizdų. Jis pritaikytas naujajam Intel LGA1851 lizdui, todėl vartotojams nereikia nerimauti, kad naujiems procesoriams reikės ir naujų aušintuvų. Gamintojas garantuoja visišką suderinamumą: Liquid Freezer III galima bus naudoti su naujuoju Intel LGA1851 lizdu be jokių apribojimų.


LGA1851/LGA1700 lizdo ypatybės: ARCTIC montavimo rėmelis nedeformuoja procesoriaus, skirtingai nuo Intel ILM (Independent Loading Mechanism), nuimdamas dviejų taškų spaudimą. Mechaninė apkrova pagrindinei plokštei ir procesoriui sumažinama iki minimumo, aušinimo našumas išlieka pastovus, o montavimas greitas ir nesudėtingas.


Liquid Freezer III seriją išbandė nepriklausomi apžvalgininkai ir gyrė už našumą, kainą ir tylumą. Jis yra pelnęs įvairių apdovanojimų už itin tylų veikimą, pastovią žemą temperatūrą ir estetinį dizainą. Puikūs ilgalaikių testavimų rezultatai leidžia suteikti 6 metų gamintojo garantiją.


Premium klasės radiatorius yra 38 mm storio su dideliu briaunų tankiu. Padidinus aušinimo paviršių, pagerintas šilumos išsklaidymas, o taip pat ir padidintas skysčio tūris. Vanduo turi daug didesnę šiluminę talpą nei aliuminis ar varis. Todėl sulėtėja šilumos kaupimasis vandens aušinimo sistemoje, o galios ir temperatūros pikus galima efektyviai valdyti ilgesnį laiką. Padidėjus našumui, veikimas išlieka tylus.


Pagrindinių plokščių įtampos keitikliai dažnai veikia maksimalioje temperatūroje, kai naudojami daug energijos reikalaujantys procesoriai. Liquid Freezer III veikia su patobulintu VRM ventiliatoriumi. Šis 60mm PWM valdomas ventiliatorius gali beveik negirdimai atvėsinti lizdo sritį, kai VRM vėsinimas nepakankamas, ypač padidintos CPU apkrovos atvejais (overlocking).


Du jungiamieji kabeliai suteikia dvi valdymo galimybes: kaip ir Liquid Freezer II serijos aušintuvus, galima visą įrenginį valdyti per vieną jungtį, t.y. siurblį, VRM ir ventiliatorius galima lengvai valdyti vienu PWM nustatymu. Kita galimybė: naudojant skirstytuvą, galima siurblį, VRM ir ventiliatorius valdyti nepriklausomai vieną nuo kito. Tai leidžia, pavyzdžiui, VRM ventiliatoriaus greitį valdyti nepriklausomai nuo procesoriaus ir reguliuoti analogiškai pagal įtampos keitiklių temperatūrą naudojant PWM.


Pastaba: Kai kurios motininės plokštės gali būti nesuderinamos su Liquid Freezer III dėl per didelių SSD aušintuvų M.2_1 lizde. Galite pasitikrinti suderinamumą čia: https://support.arctic.de/lf3-compatibility.


Naudojami P serijos ventiliatoriai geresniems rezultatams:
Didesnis statinis slėgis padidina aušinimo efektyvumą.
Išplėstas RPM diapazonas.
Mažesnis energijos suvartojimas.
Mažesnė vibracija.
Ilgesnė tarnavimo trukmė.
PWM sinchroniniam ventiliatorių valdymui.
Aukštos kokybės guolis.


Techniniai duomenys:
Siurbimo greitis: 800 - 2800 RPM.
Siurblio įtampa/ srovė: 12V DC/ 0.35A.
Plokštės medžiaga: varis.
Vamzdžio ilgis: 450mm.
Vamzdžio diametras: išorinis 12.4 mm, vidinis 6.0 mm.
VRM ventiliatoriaus greitis: 400-2500 RPM.
VRM įtampa/ srovė: 12V DC/ 0.05A.
Termo pasta: MX-6 (0.8g).
Ventiliatorius: 3x P12 PWM.
Ventiliatoriaus greitis: 200-1800 RPM.
Oro srautas: 56.30 CFM / 95.65 m³/h.
Jungtis: 4-Pin PWM.
Kabelio ilgis: 40mm.
Guolis: skysčio dinaminis guolis.
Ventiliatoriaus įtampa/ srovė: 12V DC/ 0.10A.
Statinis slėgis: 2.20 mm H2O.
Išmatavimai: 398x120x38mm.
Svoris: 1840g.
Spalva: juoda.


Suderinamumas:
AMD AM4.
AMD AM5.
Intel LGA1700.
Intel LGA1851.


Garantija: 6 metai.

Kaina su PVM

95.00€

Nemokamas pristatymas

Siųsti užklausą
Extradigital