sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Nešiojamo kompiuterio baterija ACER AL12A32, 2600mAh, Extra Digital Advanced
Baterijos kompiuteriams

Nešiojamo kompiuterio baterija ACER AL12A32, 2600mAh, Extra Digital Advanced

Likutis: Dėl likučio teirautis, SKU: NB410088

Extra Digital Advanced nešiojamo kompiuterio baterija ACER AL12A32, 2600mAh.





Ypatybės:
Standartinio dydžio baterija, pagaminta iš naujos kartos, Samsung ličio jonų ( li-ion) celių.
Rinktinės kokybės, subalansuotų parametrų 18% didesnė talpos celės užtikrina baterijos įkrovimą iki 700 kartų.
Užtikrinamas aukštas saugumas ir maksimalus efektyvumas, nepasireiškia atminties efektas
Klientų, vertinančių kokybę ir saugumą pasirinkimas. Didžiausia įmanoma talpa standartinio dydžio baterijoje.


Baterija skirta kompiuterių modeliams:

Acer Aspire E1-410-28202G50MNWW.
Acer Aspire E1-410-28204G50MNWW.
Acer Aspire E1-410G.
Acer Aspire E1-422.
Acer Aspire E1-422G.
Acer Aspire E1-430G.
Acer Aspire E1-430P.
Acer Aspire E1-430PG.
Acer Aspire E1-432.
Acer Aspire E1-432G.
Acer Aspire E1-432P.
Acer Aspire E1-432PG.
Acer Aspire E1-470G.
Acer Aspire E1-470G-33212G50DNKK.
Acer Aspire E1-470P-6659.
Acer Aspire E1-470PG.
Acer Aspire E1-472-54202G50DNKK.
Acer Aspire E1-472.
Acer Aspire E1-472G.
Acer Aspire E1-472G-54204G1TMNSS.
Acer Aspire E1-472P.
Acer Aspire E1-472P-6491.
Acer Aspire E1-472P-6844
Acer Aspire E1-472PG.
Acer Aspire E1-522.
Acer Aspire E1-522-12504G50MNKK.
Acer Aspire E1-522-3407.
Acer Aspire E1-522-5460.
Acer Aspire E1-522-5659.
Acer Aspire E1-522-5824.
Acer Aspire E1-522-7415.
Acer Aspire E1-522-7618.
Acer Aspire E1-522-7634.
Acer Aspire E1-522-7820.
Acer Aspire E1-522-7843.
Acer Aspire E1-530.
Acer Aspire E1-530G.
Acer Aspire E1-532.
Acer Aspire E1-532G.
Acer Aspire E1-532P.
Acer Aspire E1-532PG.
Acer Aspire E1-570.
Acer Aspire E1-570-6803.
Acer Aspire E1-570G.
Acer Aspire E1-572.
Acer Aspire E1-572G.
Acer Aspire E1-572G-54204G50Mnkk.
Acer Aspire E1-572G-54204G75Mnkk.
Acer Aspire E1-572PG.
Acer Aspire EC-470.
Acer Aspire EC-470G.
Acer Aspire ES1-431.
Acer Aspire ES1-431-C5YC.
Acer Aspire ES1-431-C7LR.
Acer Aspire ES1-431-C7WS.
Acer Aspire ES1-431-C9HB.
Acer Aspire ES1-431-P70M.
Acer Aspire ES1-431-P9J5.
Acer Aspire ES1-431-P9KF.
Acer Aspire S3-471.
Acer Aspire V5.
Acer Aspire V5 Series.
Acer Aspire V5-122P-61454G50NSS.
Acer Aspire V5-171-6422.
Acer Aspire V5-171-6471.
Acer Aspire V5-171-6675.
Acer Aspire V5-171-9620.
Acer Aspire V5-431.
Acer Aspire V5-431-2675.
Acer Aspire V5-431-4407.
Acer Aspire V5-431-4689.
Acer Aspire V5-431-987B4G50MABB.
Acer Aspire V5-431-987B4G50MASS.
Acer Aspire V5-431-987B4G50MAUU.
Acer Aspire V5-431-987B8G50MABB.
Acer Aspire V5-431-987B8G50MASS.

Acer Aspire V5-431-987B8G50MAUU.
Acer Aspire V5-431G.
Acer Aspire V5-431P.
Acer Aspire V5-431P-21174G50MASS.
Acer Aspire V5-431PG.
Acer Aspire V5-471.
Acer Aspire V5-471-323B4G50MASS.
Acer Aspire V5-471-648.
Acer Aspire V5-471-6485.
Acer Aspire V5-471-6489.
Acer Aspire V5-471-6569.
Acer Aspire V5-471-6687.
Acer Aspire V5-471-6876
Acer Aspire V5-471G.
Acer Aspire V5-471G-53334G50Dass.
Acer Aspire V5-471P.
Acer Aspire V5-471P-33216G50MASS.
Acer Aspire V5-471P-53314G50MASS.
Acer Aspire V5-471P-6435.
Acer Aspire V5-471P-6467.
Acer Aspire V5-471P-6498.
Acer Aspire V5-471P-6605.
Acer Aspire V5-471P-6662.
Acer Aspire V5-471P-6843.
Acer Aspire V5-471P-6852.
Acer Aspire V5-471PG.
Acer Aspire V5-473G-34014G50aii.
Acer Aspire V5-473G-34014G50amm.
Acer Aspire V5-473G-34014G50app.
Acer Aspire V5-473G-54204G50aii.
Acer Aspire V5-473G-54204G50app.
Acer Aspire V5-473PG-54204G50add.
Acer Aspire V5531.
Acer Aspire V5-531.
Acer Aspire V5-531-987B4G50MABB.
Acer Aspire V5-531-987B4G50MAKK.
Acer Aspire V5-531-987B4G50MASS.
Acer Aspire V5-531G.
Acer Aspire V5-531P.
Acer Aspire V5-531P-4129.
Acer Aspire V5-531P-987B4G50MASS.
Acer Aspire V5-531PG.
Acer Aspire V5-551.
Acer Aspire V5-551-64454G50MASS.
Acer Aspire V5-551-7850.
Acer Aspire V5-551-8401.
Acer Aspire V5-551-84554G50MASS.
Acer Aspire V5-551G.
Acer Aspire V5-561G.
Acer Aspire V5-561PG.
Acer Aspire V5-571.
Acer Aspire V5-571-32364G50MABB.
Acer Aspire V5-571-32364G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-323A6G75MASS.
Acer Aspire V5-571-323B4G50MABB.
Acer Aspire V5-571-323B4G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-323B4G50MASS.
Acer Aspire V5-571-323B8G1TMAKK.
Acer Aspire V5-571-323B8G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-323B8G50MASS.
Acer Aspire V5-571-323C8G75MASS.
Acer Aspire V5-571-33224G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-52464G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-53314G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-53314G50MASS.
Acer Aspire V5-571-53318G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-53336G50MASS.
Acer Aspire V5-571-53336G75MAKK.
Acer Aspire V5-571-6119
Acer Aspire V5-571-6471.
Acer Aspire V5-571-6490.
AcerAspire V5-571-6499.
Acer Aspire V5-571-6605.
Acer Aspire V5-571-6614.
Acer Aspire V5-571P.
Acer Aspire V5-571-6647.

Acer Aspire V5-571-6662.
Acer Aspire V5-571-6670.
Acer Aspire V5-571-6672.
Acer Aspire V5-571-6679.
Acer Aspire V5-571-6681.
Acer Aspire V5-571-6688.
Acer Aspire V5-571-6726.
Acer Aspire V5-571-6806.
Acer Aspire V5-571-6807.
Acer Aspire V5-571-6826.
Acer Aspire V5-571-6868.
Acer Aspire V5-571-6869.
Acer Aspire V5-571-6877.
Acer Aspire V5-571-6889.
Acer Aspire V5-571-6891.
Acer Aspire V5-571-6892.
Acer Aspire V5-571G.
Acer Aspire V5-571G-32364G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-323B4G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-323B4G50MASS.
Acer Aspire V5-571G-53314G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-53314G50MASS.
Acer Aspire V5-571G-53318G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-53334G75MAKK.
Acer Aspire V5-571G-53338G75MAKK.
Acer Aspire V5-571P-6400.
Acer Aspire V5-571P-6407.
Acer Aspire V5-571P-6454.
Acer Aspire V5-571P-6464.
Acer Aspire V5-571P-6472.
Acer Aspire V5-571P-6473.
Acer Aspire V5-571P-6485.
Acer Aspire V5-571P-6490.
Acer Aspire V5-571P-6499.
Acer Aspire V5-571P-6604.
Acer Aspire V5-571P-6609.
Acer Aspire V5-571P-6627-T.
Acer Aspire V5-571P-6642.
Acer Aspire V5-571P-6657.
Acer Aspire V5-571P-6804.
Acer Aspire V5-571P-6815.
Acer Aspire V5-571P-6828.
Acer Aspire V5-571P-6831.
Acer Aspire V5-571P-6835.
Acer Aspire V5-571P-6887.
Acer Aspire V5-571P-6888.
Acer Aspire V5-571PG.
Acer Aspire V5-571PG-9814.
Acer Aspire V5-WE2.
AcerAspire V5-571P-323C4G50MASS
Acer Aspire V5-571P-33224G50MASS.
Acer Aspire V5-571P-53334G50MASS.
Acer Aspire V5-571P-53336G1TMAKK.
Acer Aspire V5-571P-53336G50MASS.
Acer ES1-431-C1EL.
Acer ES1-431-C2V6.
Acer ES1-431-C586.
Acer ES1-431-C8DD.
Acer ES1-431-C9Y6.
Acer NE510.
Acer NE-510.
Acer NE522.
Acer NE-522.
Acer NE570.
Acer NE-570.
Acer NE572.
Acer NE-572.
Acer TravelMate P245.
Acer TravelMate P245-M.
Acer TravelMate P245-MG.
Acer TravelMate P245-MP.
Acer TravelMate P255.
Acer TravelMate P255-M.
Acer TravelMate P255-MP.
Acer TravelMate P255-MPG.
Acer TravelMate P455-M-54204G50Makk.
Acer TravelMate P455-MG.



Baterija skirta naudoti vietoje:
4ICR17/65.
AK.004BT.097.
AL12A32.
AL12A72.
B053R015-000.
KT.00403.003.
KT.00403.012.
KT.00407.001.
KT00403012C2262E714B301;
TZ41R1122.


Pastabos: suderinamų baterijų bei kompiuterių sąrašas gali būti ne pilnas. Esant abejonėms, visada kreipkitės į konsultantą.

Techniniai duomenys:
Talpa: 2600mAh.
Elemento tipas: Li-ion.
Įtampa: 14.4-14.8 V.


Garantija: 12 mėnesių.


Gamintojas: Extra Digital.


Svarbi informacija! Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite į tam skirtas specialias talpas, kurios yra paženklintos baterijų ir/ar akumuliatorių surinkimo ženklu.

Kaina su PVM

33.99€

Nemokamas pristatymas

Siųsti užklausą
Extradigital