sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Nešiojamo kompiuterio baterija ACER AS07B31, 5200mAh, Extra Digital Advanced
Baterijos kompiuteriams

Nešiojamo kompiuterio baterija ACER AS07B31, 5200mAh, Extra Digital Advanced

Likutis: Dėl likučio teirautis, SKU: NB410057

Extra Digital Advanced nešiojamojo kompiuterio baterija ACER AS07B31, 5200mAh.





Ypatybės:
Standartinio dydžio baterija, pagaminta iš naujos kartos, Samsung ličio jonų ( li-ion) celių.
Rinktinės kokybės, subalansuotų parametrų 18% didesnė talpos celės užtikrina baterijos įkrovimą iki 700 kartų.
Užtikrinamas aukštas saugumas ir maksimalus efektyvumas, nepasireiškia atminties efektas
Klientų, vertinančių kokybę ir saugumą pasirinkimas. Didžiausia įmanoma talpa standartinio dydžio baterijoje.


Baterija skirta kompiuterių modeliams:
Acer Aspire 5935.
Acer Aspire 5935G.
Acer Aspire 5220G.
Acer Aspire 5230.
Acer Aspire 5235.
Acer Aspire 5300.
Acer Aspire 5310 Series.
Acer Aspire 5315 Series.
Acer Aspire 5320.
Acer Aspire 5330.
Acer Aspire 5520 Series.
Acer Aspire 5520-5A2G16.
Acer Aspire 5520-6A2G12Mi.
Acer Aspire 5520-7A1G16.
Acer Aspire 5520-7A1G16F.
Acer Aspire 5520G Series.
Acer Aspire 5520G-402G25Mi.
Acer Aspire 5520G-602G16.
Acer Aspire 5520G-602G16F.
Acer Aspire 5520-T38P12.
Acer Aspire 5520-T38P8.
Acer Aspire 5520-T38P8F.
Acer Aspire 5520-TX58P12.
Acer Aspire 5520-TX58P16.
Acer Aspire 5530.
Acer Aspire 5530G.
Acer Aspire 5530-U6F.
Acer Aspire 5535.
Acer Aspire 5535-704G32Mn.
Acer Aspire 5535-S6.
Acer Aspire 5710 Series.
Acer Aspire 5710G.
Acer Aspire 5710Z.
Acer Aspire 5710ZG.
Acer Aspire 5715.
Acer Aspire 5715Z Series.
Acer Aspire 5720 Series.
Acer Aspire 5720G.
Acer Aspire 5720Z.
Acer Aspire 5720ZG.
Acer Aspire 5730.
Acer Aspire 5730Z.
Acer Aspire 5730ZG.
Acer Aspire 5735.
Acer Aspire 5735Z.
Acer Aspire 5739.
Acer Aspire 5739G.
Acer Aspire 5739G.
Acer Aspire 5739G-6132.
Acer Aspire 7330.
Acer Aspire 7520 series.
Acer Aspire 7520-5115.
Acer Aspire 7520-5618.
Acer Aspire 7520-5823.
Acer Aspire 7520-6A1G08Mi.
Acer Aspire 7520G series.
Acer Aspire 7520G-502G25Mi.
Acer Aspire 7520G-502G32Mi.
Acer Aspire 7530.
Acer Aspire 7530G.
Acer Aspire 7535.
Acer Aspire 7540.
Acer Aspire 7540G.
Acer Aspire 7720.
Acer Aspire 7720 Series.
Acer Aspire 7720-1A2G16Mi.
Acer Aspire 7720-3A2G12Mi.
Acer Aspire 7720G Series.
Acer Aspire 7720G-1A2G16Mi.
Acer Aspire 7720G-1A2G24Mi.
Acer Aspire 7720G-302G25Mi.
Acer Aspire 7720G-302G25Mn.
Acer Aspire 7720G-302G32Hi.
Acer Aspire 7720G-3A2G32Mi.
Acer Aspire 7720G-5A2G16Mi.
Acer Aspire 7720G-602G50Mn.
Acer Aspire 7720Z Series.
Acer Aspire 7720Z-1A2G16Mi.
Acer eMachines E510.
Acer eMachines E520.
Acer eMachines G420.
Acer eMachines G520.
Acer eMachines G620.
Acer eMachines G720.
Acer Aspire 5739G-6959.
Acer Aspire 5910G.
Acer Aspire 5920.
Acer Aspire 5920 Series.
Acer Aspire 5920-1A2G16Mi.
Acer Aspire 5920-302G12Mi.
Acer Aspire 5920-302G16MN.
Acer Aspire 5920-3A2G16Mi.
Acer Aspire 5920-6582.
Acer Aspire 5920-6661.
Acer Aspire 5920G Series.
Acer Aspire 5920G-302G16MN.
Acer Aspire 5920G-302G20H.
Acer Aspire 5920G-302G20N.
Acer Aspire 5920G-302G25.
Acer Aspire 5920G-302G25Hi.
Acer Aspire 5920G-302G25Hn.
Acer Aspire 5920G-302G25Mn.
Acer Aspire 5920G-3A2G25Mn.
Acer Aspire 5920G-601G16.
Acer Aspire 5920G-601G16F.
Acer Aspire 5920G-602G16.
Acer Aspire 5920G-602G16F.
Acer Aspire 5920G-602G16Mn.
Acer Aspire 5920G-602G20HN.
Acer Aspire 5920G-602G25Mn.
Acer Aspire 5920G-702G25Hn.
Acer Aspire 5920G-932G25.
Acer Aspire 5920G-932G25F.
Acer Aspire 5930.
Acer Aspire 5930G.
Acer Aspire 5935.
Acer Aspire 5940.
Acer Aspire 5940G.
Acer Aspire 5942.
Acer Aspire 5942G-724G64Bn.
Acer Aspire 5942G-724G64Mn.
Acer Aspire 6530 Series.
Acer Aspire 6530G Series.
Acer Aspire 6530G-802G32Mn.
Acer Aspire 6920 Series.
Acer Aspire 6920-602G16.
Acer Aspire 6920-602G16F.
Acer Aspire 6920-6422.
Acer Aspire 6920-6428.
Acer Aspire 6920-6610.
Acer Aspire 6920-6621.
Acer Aspire 6920-6731.
Acer Aspire 7720ZG.
Acer Aspire 7720ZG-3A1G16Mi.
Acer Aspire 7730.
Acer Aspire 7730G.
Acer Aspire 7730Z.
Acer Aspire 7730ZG.
Acer Aspire 7735.
Acer Aspire 7735Z.
Acer Aspire 7735ZG.
Acer Aspire 7736G.
Acer Aspire 7736Z.
Acer Aspire 7736ZG.
Acer Aspire 7738.
Acer Aspire 7738G.
Acer Aspire 7740.
Acer Aspire 7740G.
Acer Aspire 8730.
Acer Aspire 8730-6314.
Acer Aspire 8730-6550.
Acer Aspire 8730-6918.
Acer Aspire 8730-6951.
Acer Aspire 8730G.
Acer Aspire 8730G-6042.
Acer Aspire 8730G-6681.
Acer Aspire 8730Z.
Acer Aspire 8730ZG.
Acer Aspire 8730ZG-344G32Mn.
Acer Aspire 8920 Series.
Acer Aspire 8920-6030.
Acer Aspire 8920-6048.
Acer Aspire 8920-6671.
Acer EasyNote LJ61.
Acer EasyNote LJ63.
Acer EasyNote LJ65.
Acer EasyNote LJ67.
Aspire 6920-6864.
Aspire 6920-812G25.
Acer Aspire 6920-812G25F.
Acer Aspire 6920-832G32.
Acer Aspire 6920-832G32F.
Acer Aspire 6920G Series.
Acer Aspire 6920G-6A4G25Mn.
Acer Aspire 6920G-814G32Bn.
Acer Aspire 6920G-832G25Bn.
Acer Aspire 6920G-834G32Bn.
Acer Aspire 6920G-934G32Bn.
Acer Aspire 6930 Series.
Acer Aspire 6930-6067.
Acer Aspire 6930-6073.
Acer Aspire 6930-6082.
Acer Aspire 6930-6154.
Acer Aspire 6930-6262.
Acer Aspire 6930-6455.
Acer Aspire 6930-6560.
Acer Aspire 6930-6586.
Acer Aspire 6930-6723.
Acer Aspire 6930-6771.
Acer Aspire 6930-6809.
Acer Aspire 6930-6940.
Acer Aspire 6930-6941.
Acer Aspire 6930-6942.
Acer Aspire 6930G.
Acer Aspire 6930G Series.
Acer Aspire 6930G-583G25Bn.
Acer Aspire 6930G-583G25Mn.
Acer Aspire 6930G-643G25Mn.
Acer Aspire 6930G-733G25Mn.
Acer Aspire 6930G-944G64Mn..
Acer Aspire 6930G-B32.
Acer Aspire 6930G-B32F.
Acer Aspire 6930G-BC32.
Acer Aspire 6930G-BC32F.
Acer Aspire 6930ZG.
Acer Aspire 6935 Series.
Acer Aspire 6935-6194.
Acer Aspire 6935G Series.
Acer Aspire 6935G-644G25Bn.
Acer Aspire 6935G-644G32Bn.
Acer Aspire 6935G-644G50Mn.
Acer Aspire 6935G-734G32Bn.
Acer Aspire 6935G-844G32Bn.
Acer Aspire 6935G-944G32Bn.
Acer Aspire 7220 Series.
Acer Aspire 7230.
Acer Aspire 7235.
Acer Aspire 8920G Series.
Acer Aspire 8920G-6A4G32Bn.
Acer Aspire 8920G-834G32Bn.
Acer Aspire 8920G-932G32Bn.
Acer Aspire 8920G-934G50Bn.
Acer Aspire 8920G-934G64Bn.
Acer Aspire 8930.
Acer Aspire 8930 Series.
Acer Aspire 8930G.
Acer Aspire 8930G-584G32Bn.
Acer Aspire 8930G-734G32Bn.
Acer Aspire 8930G-844G32Bn.
Acer Aspire 8930G-864G32Bn.
Acer Aspire 8930G-864G64Bn.
Acer Aspire 8930G-944G64Bn.
Acer Aspire 8930G-B48.
Acer Aspire 8930G-B48F.
Acer Extensa 7230.
Acer Extensa 7230E.
Acer Extensa 7630.
Acer Extensa 7630EZ.
Acer Extensa 7630Z.
Acer Extensa 7630ZG.
Acer TravelMate 7230.
Acer TravelMate 7330.
Acer TravelMate 7530.
Acer TravelMate 7530G.
Acer TravelMate 7730.
Acer TravelMate 7730G.
Acer EasyNote LJ71.
Acer EasyNote LJ73.
Acer EasyNote LJ75.
Acer Gateway MD7801u.



Baterija skirta naudoti vietoje:
AK.006BT.019.
AS07B31.
AS07B32.
AS07B41.
AS07B42.
AS07B51.
AS07B52.
AS07B61.
AS07B71.
AS07B71.
AS07B72.
BT.00603.033.
BT.00603.041.
BT.00603.042.
BT.00604.018.
BT.00604.024.
BT.00605.015.
BT.00605.020.
BT.00605.021.
BT.00607.010.
BT.00607.034.
BT.00804.020.
BT.00804.024.
LC.BTP00.007.
LC.BTP00.008.
LC.BTP00.014.


Pastabos: suderinamų baterijų bei kompiuterių sąrašas gali būti ne pilnas. Esant abejonėms, visada kreipkitės į konsultantą.


Techniniai duomenys:
Talpa: 5200mAh.
Elemento tipas: Li-ion.
Įtampa: 10.8-11.1 V.


Garantija: 12 mėnesių.


Gamintojas: Extra Digital.


Svarbi informacija! Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite į tam skirtas specialias talpas, kurios yra paženklintos baterijų ir/ar akumuliatorių surinkimo ženklu.

Kaina su PVM

38.99€

Nemokamas pristatymas

Siųsti užklausą
Extradigital