sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Nešiojamo kompiuterio baterija ACER BATBL50L6, 5200mAh, Extra Digital Advanced
Baterijos kompiuteriams

Nešiojamo kompiuterio baterija ACER BATBL50L6, 5200mAh, Extra Digital Advanced

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: NB410040

Extra Digital Advanced nešiojamojo kompiuterio baterija ACER BATBL50L6, 5200mAh.





Ypatybės:
Standartinio dydžio baterija, pagaminta iš naujos kartos, Samsung ličio jonų ( li-ion) celių.
Rinktinės kokybės, subalansuotų parametrų 18% didesnė talpos celės užtikrina baterijos įkrovimą iki 700 kartų.
Užtikrinamas aukštas saugumas ir maksimalus efektyvumas, nepasireiškia atminties efektas
Klientų, vertinančių kokybę ir saugumą pasirinkimas. Didžiausia įmanoma talpa standartinio dydžio baterijoje.


Baterija skirta kompiuterių modeliams:
Acer Aspire 3103.
Acer Aspire 3100 Series.
Acer Aspire 3103.
Acer Aspire 3103WLCi.
Acer Aspire 3103WLCiF.
Acer Aspire 3103WLMi.
Acer Aspire 3103WLMiF.
Acer Aspire 3104WLMiB120.
Acer Aspire 3104WLMiB80.
Acer Aspire 3104WLMiB80F.
Acer Aspire 3690 Series.
Acer Aspire 3692WLCi.
Acer Aspire 3693WLMI.
Acer Aspire 3694WLMi.
Acer Aspire 5100 Series.
Acer Aspire 5101.
Acer Aspire 5101AWLMi.
Acer Aspire 5102.
Acer Aspire 5102AWLMiP120.
Acer Aspire 5102AWLMiP80.
Acer Aspire 5102AWLMiP80F.
Acer Aspire 5102WLCi.
Acer Aspire 5102WLCiF.
Acer Aspire 5102WLMi
Acer Aspire 5102WLMiF.
Acer Aspire 5103WLMi.
Acer Aspire 5103WLMiP120.
Acer Aspire 5103WLMiP160.
Acer Aspire 5103WLMiP160 3104NWLC.
Acer Aspire 5110 Series.
Acer Aspire 5112WLMi.
Acer Aspire 5113WLMi.
Acer Aspire 5114WLMi.
Acer Aspire 5515.
Acer Aspire 5515-5187.
Acer Aspire 5515-5831.
Acer Aspire 5515-5879.
Acer Aspire 5610 Series.
Acer Aspire 5610AWLMi.
Acer Aspire 5611AWLMi.
Acer Aspire 5611ZWLMi.
Acer Aspire 5612AWLMi.
Acer Aspire 5612WLMi.
Acer Aspire 5630 Series Aspire 5632WLMi.
Acer Aspire 5633WLMi.
Acer Aspire 5634WLMi.
Acer Aspire 5650 Series.
Acer Aspire 5652WLMi.
Acer Aspire 5680 Series.
Acer Aspire 5683WLMi.
Acer Aspire 5683WLMi T.
Acer Aspire 5684WLMi.
Acer Aspire 5685.
Acer Aspire 9110 Series.
Acer Travelmate 2450.
Acer TravelMate 2490 Series.
Acer TravelMate 2492NLMi.
Acer TravelMate 2492WLMi.
Acer TravelMate 2493NWLMi.
Acer Travelmate 2493WLMi.
Acer Travelmate 2494WLMi.
Acer TravelMate 3900 Series.
Acer TravelMate 4200 Series.
Acer TravelMate 4200-4056.
Acer TravelMate 4200-4106.
Acer TravelMate 4200-4135.
Acer TravelMate 4200-4297.
Acer TravelMate 4200-4345.
Acer TravelMate 4200-4373.
Acer TravelMate 4200-4528.
Acer TravelMate 4200-4539.
Acer TravelMate 4200-4603.
Acer TravelMate 4200-4732.
Acer TravelMate 4200-4795.
Acer TravelMate 4200-4831.
Acer TravelMate 4200-4836.
Acer TravelMate 4200-4854.
Acer TravelMate 4200-4972.
Acer TravelMate 4202LMi
Acer TravelMate 4202W.
Acer TravelMate 4230 Series.
Acer TravelMate 4260 Series.
Acer TravelMate 4280 Series.
Acer TravelMate 4283WLMi.
Acer ravelMate 4283WLMi.


Baterija skirta naudoti vietoje:
BATBL50L6.
BATCL50L6.
LC.BTP01.017.
BATBL50L8H.
BATBL50L4.
BATBL50L6H.
BATBL50L8H.
BATBL50L8.


Pastabos: suderinamų baterijų bei kompiuterių sąrašas gali būti ne pilnas. Esant abejonėms, visada kreipkitės į konsultantą.


Techniniai duomenys:
Talpa: 5200mAh.
Elemento tipas: Li-ion.
Įtampa: 10.8-11.1 V.


Garantija: 12 mėnesių.


Gamintojas: Extra Digital.


Svarbi informacija! Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite į tam skirtas specialias talpas, kurios yra paženklintos baterijų ir/ar akumuliatorių surinkimo ženklu.

Kaina su PVM

53.87€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital