Baterijos kompiuteriams

Nešiojamo kompiuterio baterija, ACER UM08A31, 5200mAh, Extra Digital Advanced

Likutis: Dėl likučio teirautis, SKU: NB410064
Extra Digital Advanced nešiojamojo kompiuterio baterija ACER UM08A31.

Extra Digital Advanced:
* Standartinio dydžio baterija, pagaminta iš naujos kartos, Samsung ličio jonų ( li-ion) celių.
* Rinktinės kokybės, subalansuotų parametrų 18% didesnė talpos celės užtikrina baterijos įkrovimą iki 700 kartų.
* Užtikrinamas aukštas saugumas ir maksimalus efektyvumas, nepasireiškia atminties efektas
* Klientų, vertinančių kokybę ir saugumą pasirinkimas. Didžiausia įmanoma talpa standartinio dydžio baterijoje.

Baterija skirta kompiuterių modeliams:
Aspire One 10.1 (pilkas)
Aspire One 571
Aspire One 8.9” (pilkas)
Aspire One A110-1691
Aspire One A110-1698
Aspire One A110-1722
Aspire One A110-1812
Aspire One A110-1948
Aspire One A110-Ab
Aspire One A110-Ac
Aspire One A110-AGb
Aspire One A110-AGc
Aspire One A110-Bb
Aspire One A110-Bc
Aspire One A110-BGb
Aspire one A110L blau
Aspire one A110X Black Edition
Aspire One A150-1049
Aspire One A150-1249
Aspire One A150-1382
Aspire One A150-1447
Aspire One A150-1493
Aspire One A150-1532
Aspire One A150-1570
Aspire One A150-1983
Aspire One A150-Ab
Aspire One A150-Ac
Aspire One A150-Bb
Aspire One A150-Bb1
Aspire One A150-Bbdom
Aspire One A150-Bc
Aspire One A150-Bc1
Aspire One A150-Bcdom
Aspire One A150-BGb
Aspire One A150-BGc
Aspire One A150-Bk
Aspire One A150-Bk1
Aspire One A150-Bkdom
Aspire One A150-Bp1
Aspire One A150-Bpdom
Aspire One A150-Bwdom
Aspire one A150L blau
Aspire one A150X blau
Aspire One D150-1044
Aspire One D150-1125
Aspire One D150-1165
Aspire One D150-1197
Aspire One D150-1322
Aspire One D150-1462
Aspire One D150-1577
Aspire One D150-1587
Aspire One D150-1606
Aspire One D150-1647
Aspire One D150-1860
Aspire One D150-1920
Aspire One D150-1B
Aspire One D150-1Bk
Aspire One D150-1Br
Aspire One D150-Bb73
Aspire One D150-Bbdom
Aspire One D150-Bk73
Aspire One D150-Bkdom
Aspire One D150-Br73
Aspire One D150-Brdom
Aspire One D150-Bw73
Aspire One D150-Bwdom
Aspire One D250-1026
Aspire One D250-1042
Aspire One D250-1116
Aspire One D250-1151
Aspire One D250-1165
Aspire One D250-1185
Aspire One D250-1610
Aspire One D250-1924
Aspire One D250-1990
Aspire One D250-1Bb
Aspire One D250-1Br
Aspire One D250-Bb18
Aspire One D250-Bb83
Aspire One D250-Bb83F
Aspire One D250-Bk18
Aspire One D250-Bk83
Aspire One D250-Bk83F
Aspire One D250-Bp83
Aspire One D250-Br18
Aspire One D250-Br83
Aspire One D250-Br83F
Aspire One D250-Bw18
Aspire One D250-Bw83
Aspire One D250-Bw83F
Aspire One P531h
Aspire One P531h-1766
Aspire One P531h-1791
Aspire One P531h-1Bk
Aspire One Pro 531
Aspire One Pro 531f-2G64Bk
Aspire One Pro 531h
Aspire One Pro 531h-06k
Aspire One Pro 531h-0Bk
Aspire One Pro 531h-1G16Bk
Aspire One Pro 531h-1G25Bk
Aspire One Pro 531h-2G25Bk
Aspire One Pro 531h-HD11
Aspire One Pro 531h-HD11DOM
Aspire One Pro 531h-SS11
Aspire One Pro 531h-SS11DOM
Aspire one ZG5
Baterija tinka šiems GATEWAY kompiuterių modeliams:
LT1001J
LT2000
Baterija skirta naudoti vietoje baterijų modelių:
LC.BTP00.017.
LC.BTP00.043.
LC.BTP00.046.
UM08A31.
UM08A32.
UM08A51.
UM08A52.
UM08A71.
UM08A72.
UM08A73.
UM08A74.
UM08B31..
UM08B32.
UM08B52.
UM08B71.
UM08B72.
UM08B73.
UM08B74.
Pastabos: suderinamų baterijų bei kompiuterių sąrašas gali būti ne pilnas. Esant abejonėms, visada kreipkitės į konsultantą.
Techniniai duomenys:
Talpa: 5200mAh
Elemento tipas: Li-ion
Įtampa: 10.8-11.1 V
Garantija: 12 mėnesių
Gamintojas: Extra Digital, EU
Svarbi informacija! Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite į tam skirtas specialias talpas, kurios yra paženklintos baterijų ir/ar akumuliatorių surinkimo ženklu.

Kaina su PVM

39.99€

Nemokamas pristatymas

Siųsti užklausą