Baterijos kompiuteriams

Nešiojamo kompiuterio baterija, ACER UM08A31, 5200mAh, Extra Digital Advanced

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: NB410231

Extra Digital Advanced nešiojamų kompiuterių ličio jonų baterijos atveria naujas Jūsų įrenginių mobilumo bei panaudojimo galimybes. Šios serijos baterijos pagamintos naudojant naujus, aukštos kokybės ir subalansuotų parametrų įkraunamus SAMSUNG elementus, kurie užtikrina maksimaliai ilgą baterijos gyvavimo trukmę bei didžiausią jos talpą. Šiose baterijose nepasireiškia "atminties efektas", todėl jos gali būti įkraunamos bet kuriuo vartotojui patogiu metu.
Baterijose naudojami unikalūs mikrokontroleriai, kurie:
- Saugo bateriją nuo perkrovimo, perkaitimo ir užsiliepsnojimo;
- Optimaliai parenka išsikrovimo parametrus siekiant maksimaliai išnaudoti baterijos talpą;
- Užtikrina įrenginio saugumą tiek intensyvaus apkrovimo metu, tiek budėjimo režime.
Baterija tinka šiems ACER kompiuterių modeliams:
Aspire One 10.1 (juodas).
Aspire One 571.
Aspire One 8.9” (juodas).
Aspire One A110-1691.
Aspire One A110-1698.
Aspire One A110-1722.
Aspire One A110-1812.
Aspire One A110-1948.
Aspire One A110-Ab.
Aspire One A110-Ac.
Aspire One A110-AGb.
Aspire One A110-AGc.
Aspire One A110-Bb.
Aspire One A110-Bc.
Aspire One A110-BGb.
Aspire one A110L blau.
Aspire one A110X Black Edition.
Aspire One A150-1049.
Aspire One A150-1249.
Aspire One A150-1382.
Aspire One A150-1447.
Aspire One A150-1493.
Aspire One A150-1532.
Aspire One A150-1570.
Aspire One A150-1983.
Aspire One A150-Ab.
Aspire One A150-Ac.
Aspire One A150-Bb.
Aspire One A150-Bb1.
Aspire One A150-Bbdom.
Aspire One A150-Bc.
Aspire One A150-Bc1.
Aspire One A150-Bcdom.
Aspire One A150-BGb.
Aspire One A150-BGc.
Aspire One A150-Bk.
Aspire One A150-Bk1.
Aspire One A150-Bkdom.
Aspire One A150-Bp1.
Aspire One A150-Bpdom.
Aspire One A150-Bwdom.
Aspire one A150L blau.
Aspire one A150X blau.
Aspire One D150-1044.
Aspire One D150-1125.
Aspire One D150-1165.
Aspire One D150-1197.
Aspire One D150-1322.
Aspire One D150-1462.
Aspire One D150-1577.
Aspire One D150-1587.
Aspire One D150-1606.
Aspire One D150-1647.
Aspire One D150-1860.
Aspire One D150-1920.
Aspire One D150-1B.
Aspire One D150-1Bk.
Aspire One D150-1Br.
Aspire One D150-Bb73.
Aspire One D150-Bbdom.
Aspire One D150-Bk73.
Aspire One D150-Bkdom.
Aspire One D150-Br73.
Aspire One D150-Brdom.
Aspire One D150-Bw73.
Aspire One D150-Bwdom.
Aspire One D250-1026.
Aspire One D250-1042.
Aspire One D250-1116.
Aspire One D250-1151.
Aspire One D250-1165.
Aspire One D250-1185.
Aspire One D250-1610.
Aspire One D250-1924.
Aspire One D250-1990.
Aspire One D250-1Bb.
Aspire One D250-1Br.
Aspire One D250-Bb18.
Aspire One D250-Bb83.
Aspire One D250-Bb83F.
Aspire One D250-Bk18.
Aspire One D250-Bk83.
Aspire One D250-Bk83F.
Aspire One D250-Bp83.
Aspire One D250-Br18.
Aspire One D250-Br83.
Aspire One D250-Br83F.
Aspire One D250-Bw18.
Aspire One D250-Bw83.
Aspire One D250-Bw83F.
Aspire One P531h.
Aspire One P531h-1766.
Aspire One P531h-1791.
Aspire One P531h-1Bk.
Aspire One Pro 531.
Aspire One Pro 531f-2G64Bk.
Aspire One Pro 531h.
Aspire One Pro 531h-06k.
Aspire One Pro 531h-0Bk.
Aspire One Pro 531h-1G16Bk.
Aspire One Pro 531h-1G25Bk.
Aspire One Pro 531h-2G25Bk.
Aspire One Pro 531h-HD11.
Aspire One Pro 531h-HD11DOM.
Aspire One Pro 531h-SS11.
Aspire One Pro 531h-SS11DOM.
Aspire one ZG5.
Baterija tinka šiems GATEWAY kompiuterių modeliams:
LT1001J
LT2000
Baterija tinkama naudoti vietoje šių orginalių ACER baterijų modelių:

LC.BTP00.017.
LC.BTP00.043.
LC.BTP00.046.
UM08A31.
UM08A32.
UM08A51.
UM08A52.
UM08A71.
UM08A72.
UM08A73.
UM08A74.
UM08B31.
UM08B32.
UM08B52.
UM08B71.
UM08B72.
UM08B73.
UM08B74.

Baterija tinkama naudoti vietoje šių orginalių GATEWAY baterijų modelių:
UM08A31.
UM08A73.

Techniniai duomenys:
Talpa: 5200mAh
Elemento tipas: Li-ion
Įtampa: 11.1 V
Spalva: Juoda
Svarbi informacija!
Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite į tam skirtas specialias talpas, kurios yra paženklintos baterijų ir/ar/akumuliatorių surinkimo ženklu.
Pastabos: suderinamų baterijų bei kompiuterių sąrašas gali būti ne pilnas. Esant abejonėms, visada kreipkitės į konsultantą.
Garantija: 9 mėn.
Gamintojas: Extra Digital

Kaina su PVM

39.99€

Nemokamas pristatymas