sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital

Grąžinimo informacija

Įsigiję prekes www.extradigital.lt el. parduotuvėje, Jūs turite teisę pakeisti arba grąžinti prekes per 14 d.d. nuo prekių gavimo dienos. Norint grąžinti arba pakeisti prekę, būtina informuoti pardavėją el. Paštu: info@extradigital.eu

 

Po prašymo gavimo, į savo el. paštą gausite detalesnius nurodymus, kaip atlikti prekės grąžinimą/keitimą.

Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą ir užsakymo numerį.

Keičiama prekė išsiunčiama gavėjui iš karto, kai gaunama grąžinta prekė.

Pinigų suma už gražinamą prekę pervedama į tą pačią banko sąskaitą iš kurios buvo mokama už pradinį užsakymą. Pinigai grąžinami per 7 d.d. nuo grąžinamos prekės gavimo.

Kokybiškos prekės grąžinimo sąlygos:

 • Prekė grąžinama per 14 d.d. nuo prekės gavimo;
 • Grąžinama prekė turi būti originalioje, nepažeistoje pakuotėje su visomis originaliomis etiketėmis (jeigu jos buvo);
 • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nenaudota, nesugadinta, pakuotė nesulamdyta ar kitaip nepažeista);
 • Kokybiškos prekės gražinimo/keitimo siuntimo išlaidos – nekompensuojamos!
 • Keitimo atveju, naujos prekės pristatymo išlaidos tenka pirkėjui.

Nekokybiškos prekės grąžinimo sąlygos:

 • Jei gavote nekokybišką prekę, nedelsiant informuokite pardavėją el. paštu info@extradigital.eu ir prisekite nuotrauką ar video medžiagą.
 • Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos taip pat per 14 d.d., pinigų grąžinimo atveju pinigai grąžinami į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo mokėta už prekes, pinigai grąžinami per 7 d.d. nuo grąžinamos prekės gavimo. Nekokybiškos prekės keitimo atveju, nauja, kokybiška prekė išsiunčiama nedelsiant, kai gaunama grąžinta prekė;
 • Prekių gražinimo išlaidos – nekompensuojamos! 
 • Prekių pakeitimo siuntimo išlaidas kompensuojame mes.

Kaip grąžinti prekes?

Grąžinamą prekę prašome pristatyti extradigital.lt nurodytu korespondencijos adresu. Grąžinant kokybiškas prekes, pirkėjas atsako už:

 • saugų prekių supakavimą;
 • saugų prekių pristatymą į extradigital.lt  nurodytu korespondencijos adresu (Savanorių 235, Kaunas, Lithuania, LT-50184);
 • prekės grąžinimo išlaidas;

Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus.

Jei prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru sutarimu (pvz. Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).

Grąžinant el. parduotuvėje pirktą prekę, prašome užpildyti žemiau pateiktos formos prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numerį, datą, prekę, kainą, pristatymo datą. Prašyme taip pat reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

Prekių grąžinimo / keitimo forma:

Grazinimo RMA

Įsipareigojame sugrąžinti Jūsų sumokėtus pinigus per 14 dienų, į kurias neįskaičiuojamas laikas per kurį autorizuotas serviso centras patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės (t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir t.t.)

Jei pirkimo metu Jums buvo pritaikyta papildoma nuolaida užsakymui, o Jūs grąžinote tik dalį vienu užsakymu įsigytų prekių, mes galime išskaičiuoti nuolaidos sumą iš grąžinamos sumos.

Ginčų atvejų grąžinimų klausimai sprendžiami pagal susitarimą arba LR įstatymų numatyta tvarka.

Extradigital