sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital

Kasetės spausdintuvams, toneriai

Spausdintuvo tonerio kasetė yra labai svarbi lazerinio spausdintuvo dalis, nes joje yra įvairių spalvų tonerio miltelių, kad būtų galima efektyviai spausdinti dokumentus ir perkelti vaizdą. Spausdinimo specialistai meistriškai valo, papildo ir testuoja antrinės rinkos (restauruotas) tonerio kasetes, kad užtikrintų aukštos kokybės atspaudus ir patikimą spausdinimo greitį pagal OEM (originalaus prekės ženklo gamintojo) reikalavimus ir specifikacijas. Pirkdami pakartotinai restauruotą spausdintuvo tonerio kasetę atsižvelkite į tokius veiksnius, kaip puslapių išeiga kasetėje, eksploatavimo trukmė ir suderinamumas su lazeriniu spausdintuvu.
Didelio našumo spausdintuvų kasetės užtikrina didelės apimties profesionalios kokybės spaudinius

Didelio našumo (prekės kodas baigiasi raide "X" pvz.: Q2612X, CE285X) spausdintuvo tonerio kasetėje yra didelis tonerio kiekis, todėl ji gali atspausdinti 3 000 puslapių sodraus ir tamsaus teksto. Jos tinka profesionaliai aplinkai, kurioje spausdinama dideliais kiekiais. Suderinami antrinės rinkos spausdintuvų toneriai gali tikti skirtingiems lazeriniams spausdintuvams, priklausantiems tam pačiam modelio numeriui arba asortimentui. Ieškokite diagramų, kurios atitiktų jūsų spausdintuvą su tinkama tonerio kasete. Jas paprastai galima įsigyti dvivietėmis arba daugkartinėmis pakuotėmis, kad būtų galima gerokai sutaupyti spausdinimo išlaidų užimtose darbo vietose. Prie kai kurių tonerio kasečių pridedamas būgno blokas, kad puslapių išeiga būtų didesnė ir jas ilgainiui reikėtų rečiau keisti.
Standartinės spausdintuvo tonerio kasetės tinka nedidelės apimties spausdinimo poreikiams tenkinti

Standartinė tonerio kasetė (prekės kodas baigiasi raide "A", Q2612A, 85A, CE285A, 85A) užtikrina maždaug 1 200 puslapių dokumento apimtį, todėl tai geras pasirinkimas naudotojams, kurie spausdina tik retkarčiais. Šis variantas geriausiai tinka nedidelės apimties paprasto teksto spausdinimui nedidelės apimties biuruose ir namuose. Papildomai parduodamų tonerio kasečių korpuso dalys sudarytos iš ekologiškų ir perdirbamų medžiagų, kad būtų skatinamas aplinkos tausojimas.
Atskiros spalvotos ir trispalvės tonerio kasetės užtikrina ryškų tekstą ir spalvotus vaizdus

Daugumoje atskirų spalvotų tonerių kasečių yra juodo tonerio, todėl jos gerai tinka pilkos spalvos spausdinimui daugumoje oficialių vietų. Kai kuriuose lazeriniuose spausdintuvuose yra kelios juodojo tonerio kasetės ir atskira pilkojo tonerio kasetė, skirta spalvų diapazonui padidinti. Vienspalvių tonerių kasečių privalumas - galimybė jas pakeisti atskirai, be to, jas ekonomiška naudoti kartu su suderinamais spausdintuvais, skeneriais ir eksploatacinėmis medžiagomis didelės apimties spausdinimo įrenginiuose. Trispalvių spausdintuvų tonerių kasetes sudaro atskiri purpurinio, žydro ir geltono tonerio blokai, integruoti į spausdintuvo ritinėlį, kad spalvoti atspaudai ir vaizdai būtų atsparūs dėmėms. Spausdintuvų ekspertai rekomenduoja naudoti kelių kasečių spausdintuvų sistemas su rašalo kasetėmis (antrinės rinkos) ir tonerio blokais, kad sutaupytumėte pinigų periodiniam spausdinimo galvutės ir ritinėlio keitimui.
Suderinamos tonerio kasetės gali veikti su skirtingais spausdintuvų modeliais

Suderinama tonerio kasetė efektyviai veikia su skirtingais spausdintuvų modeliais, paprastai to paties prekės ženklo, ir užtikrina kokybišką spausdinimą mažesnėmis sąnaudomis. Dauguma suderinamų antrinės rinkos kasečių daugiausia skirtos populiariems lazeriniams spausdintuvams, kad jas būtų galima lengvai įdiegti. Kasetės korpuso dalys ir važiuoklė turi atskiriamas jungtis, kad būtų lengviau papildyti ir pakartotinai naudoti tonerį, kaip ir suderinamų spausdintuvų juostų ir rašalinių kasečių sistemų atveju. Įsitikinkite, kad jūsų lazerinio spausdintuvo ir pasirinktos suderinamos tonerio kasetės dalies ir modelio numeris sutampa.

Extradigital