sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital

Kaip apsaugoti savo šeimą GPS pagalba?

Šeima yra pats didžiausias turtas. Daugumai žmonių didžiausias prioritetas yra savo šeimos narių sveikata ir apsauga. Dėl šios priežasties visada malonu žinoti, kur yra mūsų šeimos nariai. Šiuolaikinės GPS sekimo technologijos dėka, šiandien galima apsaugoti mūsų šeimos narius, kad ir kur jie bebūtų. Štai keletas patarimų kodėl naudinga įsigyti GPS įrenginį.

Vaiko stebėjimas

Kuo mažesnis vaikas, tuo didesnė tikimybė, kad galime akimirksniu jo netekti. Tokios situacijos dažniausiai atsitinka, kai sausakimšuose miesto centruose, parkuose ar dideliuose prekybos centruose, vaikai turi daug vietos vaikščioti ir pasimeta nuo tėvų. GPS sekimo įrenginys gali būti labai naudingas jei nerimaujate, kad vaikas staiga dings. Taip pat, šis sprendimas puikiai tinka ir vyresnių vaikų stebėjimui. Jei vaikas iš pamokų grįžta vėliau nei tikėtasi, toks GPS įrenginys leidžia patikrinti vaiko būvimo vietą ir maršrutą.

Nešiojamas GPS sekimo įrenginys Qbit™ Mini puikiai tiks šiais atvejais, kadangi yra ypač kompaktiškas. Jį lengvai galima pakabinti vaikui ant kaklo ar įdėti į kuprinę. Atsparumas vandeniui užtikrina įrenginio ilgaamžiškumą, o SOS skambutis ir mikrofonas su garsiakalbiu įgalina komunikaciją tarp vaiko ir tėvų.

Bagažo sekimas

Bagažo praradimas neabejotinai yra vienas blogiausių dalykų, kurie gali atsitikti šeimos kelionėse ir visiškai sugadinti atostogas. Lagaminus galima pamesti viešojo transporto paslaugų teikėjai arba pasisavinti vagišiai. Bagažo praradimas gali pridaryti didelių nuostolių, ypač jai jame yra vertingų daiktų, tokių kaip fotokamera ar nešiojamas kompiuteris. Bagažo praradimas kelia ypač didelį stresą jo savininkams. Norėdami užtikrinti ramybę keliaudami su šeima ar verslo tikslais ir pasimetus bagažui greitai jį rasti. Pasinaudokite GPS sekimo įrenginiu, kuris padės rasti bagažą vos per kelias sekundes paprasčiausiai naudojantis programėle esančia telefone.

Siuntoms skirtas GPS sekimo įrenginys puikiai tiks ir bagažo sekimui, kadangi yra ypatingai plonas, o sekimas galimas 24/7. GPS sekimo įrenginyje integruotas šviesos jutiklis aptiks ir informuos apie bagažo atidarymą.

Automobilio apsauga

Jei turite šeimą, ne visada galite pasikliauti viešuoju transportu. Todėl, automobilis yra labai svarbus ir reikalingas daugeliui šeimų. Automobiliu važiuojate į darbą, vežate vaikus į mokyklą, keliaujate atostogauti ar apsipirkti. Mintis, kad brangus šeimos automobilis kada nors bus pavogtas, retai kyla mūsų galvoje, nepaisant to, kad automobilių vagystės yra labai dažnos. Per naktį pavogta transporto priemonė neabejotinai būtų blogiausias košmaras, todėl reikia užtikrinti tinkamą automobilio apsaugą. GPS sekimo technologijos naudojimas geriausias būdas apsaugoti savo automobilį.

GPS sekimo įrenginys su OBD jungtimi leidžia stebėti šeimos automobilio būvimo vietą mobiliajame telefone. Atjungimo aliarmas įspėja apie nepageidautiną veiklą automobilyje. GPS sekimo technologija padeda atgauti automobilį vagystės atveju greitai nustatant jo buvimo vietą.

Šeimos narių apsauga

Šeimos nariai gali nuspręsti leistis į nuotykius atskirai. Laiko praleidimas važinėjant elektriniu paspirtuku, elektriniu dviračiu, motoroleriu ar riedžiu yra puikus būdas atsipalaiduoti nuo socialinių tinklų ar įtempto gyvenimo ritmo. Tačiau, žmonės dažnai pasimeta miesto gatvėse ar nepažystamuose maršrutuose. Tokiu atveju, organizuojamos paieškos. Tuo tarpu, laikas ieškant dingusio žmogaus yra labai svarbus ir mintis apie mylimo žmogaus praradimą varo kitus šeimos narius į neviltį.

Elektrinių transporto priemonių GPS sekimo įrenginys labai naudingas ieškant dingusio šeimos nario, kadangi būvimo vietos stebėjimas vyksta realiu laiku.  Taip pat, šis GPS sekimo įrenginys saugo nuo vagystės. Jame įdiegta išmanioji apsauga ir išorinis garso signalas.

Nelaimės išvengimas

GPS sekimo sprendimai gali labai sumažinti nerimo lygį esant daugeliui avarinių situacijų. Namuose ruošiate vakarienę, laukiate šeimos narių grįžtančių namo. Staiga išgirstate, kad jų maršrute įvyko avarija, telefonu susisiekti su artimaisiais nepavyksta. GPS sekimo įrenginys galėtų smarkiai sumažinti jūsų nerimo lygį.

Automobiliui skirtas GPS sekimo įrenginys su USB krovikliu turi SOS pranešimų ir degimo aptikimo funkcijas, kurios gali padėti išgelbėti žmogaus gyvybę ir užkirsti kelią didesnei nelaimei.

 

Šeimos saugumui užtikrinti rinkitės Extra Digital GPS sekimo įrenginius

  • Palaiko Google žemėlapius.
  • Naudojamas pasaulinis cloud serveris, todėl niekada neprarandamas ryšys su stebimu objektu.
  • Ypač pigus „cloud“ palaikymas 1 Eur/mėn., tai yra 5 kartus pigiau nei analogiško funkcionalumo palaikymas.
  • Funkcionalumas ne tik per APP bet ir per WEB platformą.
  • Galimybė pačiam administruoti savo GPS sekimo įrenginius.
  • Platus asortimentas sudaryta pagal Jūsų poreikius.
Extradigital