sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital

Kaip pasirinkti tinkamą spausdintuvo kasetę?

Tikriausiai kiekvienas namuose turime spausdintuvą, kurį gana dažnai naudojame darbo ar mokslo tikslais. Tačiau, tam jog spausdintuvas tinkamai funkcionuotų reikia laiku pakeisti spausdintuvo kasetę. Neretai neišvengiame atvejų, kai spausdintuvo kasetę naudojame trumpiau nei tikėjomės ar įsigyjame netinkamą jos modelį. Atrodo, kad spausdintuvo kasetės pasirinkimas yra itin paprastas procesas. Tačiau, realybė yra kitokia, spausdintuvų savininkai dažnai nežino nuo ko pradėti. Štai ką turite žinoti pasirenkant spausdintuvo kasetę.

Rinktis naują ar pildyti seną

Spausdintuvo kasetės pildymas vis labiau praranda prasmę. Daugėjant spausdintuvo kasečių gamintojų, naujų kasečių kainos mažėja, o spausdintuvo kasetės pildymo kaštai išlieka tie patys arba didėja dėl žmogaus darbo jėgos pabrangimo. Pildant spausdintuvo kasetę padidėja rizika sugadinti kasetę, pažeisti jos būgną ar kitas dalis. Taip pat, nėra galimybės padidinti esamos spausdintuvo kasetės talpos. Perkant naują kasetę, pakeičiami ne tik milteliai ar jų kiekis, tačiau ir kitos kasetės dalys: būgnas, krumpliaračiai. Taip nuolatos yra užtikrinama aukšta spausdinimo kokybė.

Spausdintuvo kasetės modelis

Kai kurie spausdintuvai gali naudoti iki šešių skirtingų kasečių, todėl ypač svarbu yra pasirinkti tinkamą spausdintuvo kasetės modelį. Skirtingi spausdintuvų modeliai yra skirti dirbti tik su konkrečiomis kasetėmis. Spausdintuvo kasetės  modelį galite rasti ant senos spausdintuvo kasetės. Jei spausdintuvo kasetės modelio nerandate, pirmasis žingsnis yra išsiaiškinti spausdintuvo kasetės suderinamumą su atitinkamu spausdintuvu. Extradigital.lt yra pateikiami spausdintuvų ir jiems skirtų kasečių suderinamumo sąrašai. Tereikia paieškos laukelyje suvesti Jūsų turimo spausdintuvo modelį ir ekrane bus rodomos su šiuo modeliu suderinamos spausdintuvo kasetės.

Spausdinamų puslapių skaičius - našumas

Išsiaiškinus spausdintuvo kasetės modelį svarbu nuspręsti  kokie yra Jūsų spausdinimo poreikiai. Ar spausdinate retai, o gal priešingai- labai dažnai. Jei spausdinate retai Jums tiks standartinės talpos spausdintuvo kasetės. Tačiau, jei spausdinate labai dažnai galite rinktis padidintos talpos spausdintuvo kasetes, kurių našumas yra žymiai didesnis nei standartinių kasečių. Šiose spausdintuvo kasetėse yra daugiau užpildo miltelių, todėl nepirkdami naujų standartinių kasečių galite sutaupyti iki 50% vieno puslapio spausdinimo išlaidų.

Extradigital.lt asortimente galite rasti Premium kokybės padidintos talpos X ir Ultra Hight spausdintuvo kasetes, kurių puslapių našumas gali siekti iki 80%.

Rinktis originalias ar suderinamas kasetes

Originalios įrangos gaminamos kasetės yra unikaliai sukurtos dirbti su atitinkamais spausdintuvais. Tačiau, originalios kasetės yra parduodamos už padidintą kainą tam, kad būtų galima kompensuoti didelių korporacijų reklamos ir kitas išlaidas. Tuo tarpu, renkantis suderinamas spausdintuvo kasetes galite žymiai sutaupyti.

Extradigital.lt siūlo tik Premium klasės, aukštos kokybės spausdintuvo kasetes, tonerius. Šiose spausdintuvo kasetėse yra naudojami visiškai nauji būgnai, kurie užtikrina aiškų teksto ir vaizdų atvaizdavimą ant popieriaus. Aukštos kokybės spausdintuvo kasetės užpildo milteliai užtikrina ypač aiškų spausdinimą: be dryžių, be pilko fono.

Extradigital