sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital

Kaip virtualiai priartėti prie pašnekovo?

Darbo ir asmeninių santykių kūrimas bei palaikymas pasaulinės pandemijos metu tampa tikru iššūkiu, kurį įveikti padeda šiuolaikinės technologijos. Internetinė kamera gali tapti puikiu sprendimu nuotoliniams verslo susitikimams, internetiniams seminarams, mokymuisi, vaizdo transliacijoms ar šiltiems pokalbiams su nutolusia šeima. Tarp gausybės panašių produktų, perkant internetinę kamerą svarbu atsižvelgti į šias pagrindines savybes.

Rezoliucija 1080p (Full-HD)

Didelės raiškos kamera yra būtina. Kuo mažesnė raiška (360p, 480p ar 720p), tuo grūdėtesnis vaizdas atrodo ekrane. Prarandamas natūralumas ir artumo pojūtis. Reikėtų rinktis optimalios raiškos Full-HD 1080p interneto kamerą. Ji užfiksuoja daugiau detalių, todėl lengviau įvertinti pokalbio emocinį foną, nuotolinis susitikimas tampa tikroviškesnis. Nereikia persistengti su 4K raiškos kameromis. 4K UHD vaizdas labai apkrauna kompiuterį, ypač sumažina interneto pralaidumą. Vaizdas ekrane ima strigti, o garsas – trūkčioti. Full-HD 1080p interneto kamera yra puikus, patikimas ir išbandytas pasirinkimas.

Automatinė šviesos korekcija

Labai svarbu, kad kamera prisitaikytų prie skirtingų apšvietimo sąlygų. Jei kambario apšvietimas nėra tinkamas, vaizdas ekrane gali būti išplaukęs arba atrodyti šešėlyje. Automatinė šviesos korekcija akimirksniu nustato ir pataiso blogą apšvietimą. Ši funkcija garantuoja, kad vaizdas būtų idealus prie stalinio apšvietimo, prieblandoje ar ryškioje saulės šviesoje.

Mikrofonas

Integruotas kokybiškas mikrofonas suteikia visišką judėjimo laisvę ir užtikrina, kad Jūsų balsas skambėtų natūraliai. Jums nereikia kalbėti pasilenkus prie kompiuteryje integruoto mikrofono siekiant užtikrinti, kad pašnekovas jus girdėtų geriau. Full-HD 1080p interneto kameroje įmontuotas dvigubas mikrofonas idealiai tinka profesionaliems vaizdo skambučiams ir tiesioginėms (stream) transliacijoms. Kadangi, mikrofonas sukurtas taip, kad slopintų aplinkos triukšmą. Šios technologijos dėka jūsų pašnekovas bus susikoncentravęs į jūsų balsą ir perteikiamą informaciją, o ne kaimyno perforatorių ar dėmesio reikalaujantį miaukiantį katiną.

 

Extradigital