sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Akriliniai markeriai - flomasteriai ARRTX, 32 spalvų
Profesionalūs piešimo reikmenys

Akriliniai markeriai - flomasteriai ARRTX, 32 spalvų

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: LC302802

Ryškūs, aukštos kokybės akriliniai markeriai-flomasteriai ARRTX yra skirti piešti ant įvairių paviršių, tokių kaip popierius, kartonas, drobė, audinys, metalas, keramika, plastikas, medis, akmuo ar kitų. Komplektą sudaro 32 flomasteriai. Flomasteriai saugūs, bekvapiai, berūgščiai, pagaminti vandens pagrindu. Šis rinkinys yra puiki dovana vaikams, studentams, menininkams, ir visiems, kas mėgsta kūrybinius darbelius. Neribokite savo fantazijos!


Ypatybės:
Tinkami piešti ant įvairių paviršių. Lygus padengimas.
Dvigubas galiukas atitinka skirtingus tapymo poreikius: storesnis 3.2 mm galiukas skirtas teptuko potėpiui, o 1.9 mm storio - kontūrams ir smulkioms detalėms.
Nepriekaištingai susilieja, todėl galima išgauti gražius spalvų efektus.
Greitai džiūsta ir nepalieka dėmių naudojimo metu.
Atsparūs UV spinduliams, ilgai išlaiko ryškumą.
Markeriai supakuoti unikalioje dviejų pakopų dėžutėje, tvarkingai išdėstyti, kad būtų patogiau nešiotis.


Pastabos:
Markeriai-flomasteriai yra pagaminti vandens pagrindu, todėl spalvos gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo naudojamo paviršiaus. Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama laikyti horizontalioje padėtyje ir po naudojimo iškart užsukti dangtelius, kad neišgaruotų.
Akrilinių flomasterių rinkiniai iš 32 ir 24 spalvų sudaryti iš skirtingų atspalvių (išskyrus baltą ir juodą), todėl įsigyję abu rinkinius turėsite ypač turtingą spalvų paletę (žr. prekės kodą LC303304).


Dėmesio! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams, naudojimas galimas tik su suaugusiųjų priežiūra. Markerių-flomasterių nelaikyti ant tiesioginės saulės spindulių.


Komplektacija:
Markeriai-flomasteriai x32.
Dėžutė x1.

Kaina su PVM

38.87€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital