sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Dvipusiai markeriai - flomasteriai ARRTX Alp, 36 spalvų, odos atspalvių
Profesionalūs piešimo reikmenys

Dvipusiai markeriai - flomasteriai ARRTX Alp, 36 spalvų, odos atspalvių

Likutis: Dėl likučio teirautis, SKU: LC302208

Itin ryškūs ir kokybiški profesionalūs markeriai-flomasteriai ARRTX Alp, skirti piešimui, iliustravimui, eskizavimui, ryškinimui, atvaizdavimui. Komplekte yra 36 odos tono atspalvių. Šis markerių-flomasterių rinkinys pateikiamas su stilingo dizaino dėžute. Dėžutė sukurta taip, kad kiekvienas markeris-flomasteris turėtų atskirą skyrių, o atidarius dėžutę jos dangtis galėtų būti naudojamas kaip stovas. Dėžutės viršuje įmontuotas dirželis leidžia lengvai ne nešiotis flomasterius-markerius į jums patogią vietą. Tuščia dėžutė gali būti naudojama kaip daiktadėžė.


Ypatybės:
Didelės pigmentacijos, itin ryškios ir sodrios spalvos.
Nepriekaištingai susilieja, todėl galima išgauti gražius spalvų efektus (pagaminti alkoholio pagrindu).
Greitai džiūsta ir nepalieka dėmių naudojimo metu.
Du antgaliai: platus ir plonas, skirtas smulkioms detalėms, linijoms.
Komplekte yra 2 bespalviai markeriai, skirti sulieti ir išgauti subtilesnes spalvas. Jais galima spalvas pašviesinti, maišyti tarpusavyje, padengti lapo dalį prieš spalvinant dėl įvairesnių efektų.


Pastabos: markeriai-flomasteriai yra pagaminti alkoholio pagrindu, todėl spalvos gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo naudojamo popieriaus tipo. Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama naudoti eskizų sąsiuvinius, o markerius-flomasterius laikyti horizontalioje pozicijoje, po naudojimo iš kart užsukti dangtelius, kad neišgaruotų.


Dėmesio! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams, naudojimas galimas tik su suaugusiųjų priežiūra. Markerių-flomasterių nelaikyti ant tiesioginės saulės spindulių.


Komplektacija:
Markeriai-flomasteriai x36.
Dėžutė x1.


Kaina su PVM

53.24€

Nemokamas pristatymas

Siųsti užklausą
Extradigital