sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Dvipusiai markeriai - flomasteriai ARRTX Oros, 40 spalvų, geltono atspalvio
Profesionalūs piešimo reikmenys

Dvipusiai markeriai - flomasteriai ARRTX Oros, 40 spalvų, geltono atspalvio

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: LC302499

Profesionalūs meno žymekliai: Visuose Arrtx OROS serijos žymekliuose naudojami patvarūs pluošto antgaliai, labai pigmentuoti aukštos kokybės alkoholio pagrindu pagaminti rašalai. Siekiame pateikti kokybiškus žymeklius menininkams, dizaineriams, dailininkams, amatininkams, dailės studentams ir kt. Markeriai-flomasteriai ARRTX Oros, skirti piešimui, iliustravimui, eskizavimui, ryškinimui, atvaizdavimui. Komplekte yra 40 geltono tono atspalvių. Šis markerių-flomasterių rinkinys pateikiamas su austu krepšiu, o markeriai-flomasteriai sudėti į pastikinį laikiklį. Laikiklis sukurtas taip, kad kiekvienas markeris-flomasteris turėtų atskirą skyrių.


Ypatybės:
Didelės pigmentacijos, itin ryškios ir sodrios spalvos.
Nepriekaištingai susilieja, todėl galima išgauti gražius spalvų efektus (pagaminti alkoholio pagrindu).
Greitai džiūsta ir nepalieka dėmių naudojimo metu.
Du antgaliai: platus ir plonas, skirtas smulkioms detalėms, linijoms.
Komplekte yra 2 bespalviai markeriai, skirti sulieti ir išgauti subtilesnes spalvas. Jais galima spalvas pašviesinti, maišyti tarpusavyje, padengti lapo dalį prieš spalvinant dėl įvairesnių efektų.


Pastabos: markeriai-flomasteriai yra pagaminti alkoholio pagrindu, todėl spalvos gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo naudojamo popieriaus tipo. Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama naudoti eskizų sąsiuvinius, o markerius-flomasterius laikyti horizontalioje pozicijoje, po naudojimo iš kart užsukti dangtelius, kad neišgaruotų.


Dėmesio! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams, naudojimas galimas tik su suaugusiųjų priežiūra. Markerių-flomasterių nelaikyti ant tiesioginės saulės spindulių.


Komplektacija:
Markeriai-flomasteriai x 40.
Plastmasinės flomasterių laikiklisx1.
Austas krepšys laikymui.


Kaina su PVM

70.56€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital