sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
SONOFF NSPanel išmanioji valdymo panelė, 2 kanalų jungiklis, BT, Wi-Fi
SONOFF išmanių namų valdymo sistema

SONOFF NSPanel išmanioji valdymo panelė, 2 kanalų jungiklis, BT, Wi-Fi

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: NSPANEL

SONOFF NSPanel išmanioji valdymo panelė, 2 kanalų jungiklis, BT, Wi-Fi, su temperatūros jutikliais, palaiko termostato funkciją


SONOFF išmaniųjų namų sistema leidžia valdyti elektros prietaisus nuotoliniu būdu „EWeLink“ programėle arba balsu su „Amazon Alexa“ ar „Google Home“. Ji leidžia kurti įvairius scenarijus, grupuoti prietaisus įjungiant / išjungiant kelis įrenginius savo namuose vienu prisilietimu, nustatyti norimus laikmačius ir tvarkaraščius, stebėti savo namų ir įrenginių būseną realiu laiku, bendrinti jų valdymą. Susiejus „EWeLink“ programėlę su skaitmenine automatizavimo platforma IFTTT galima dar daugiau praplėsti scenarijų galimybes. Sonoff išmaniųjų namų sistemos prietaisai turi numatytą galimybę veikti vietiniame LAN tinkle be debesų serverio.


Ypatybės:
Sonoff NSPanel tai daugiafunkcinis išmaniųjų namų valdymo centras, termostatas ir sieninis jungiklis viename.
Valdykite savo išmanius namus per HMI jutiklinį ekraną, valdymo balsu asistentą (kuris įsigyjamas atskirai) ar išmanųjį telefoną.
Ši valdymo panelė siūlo centralizuotą išmanių buitinių prietaisų, apšvietimo, žaliuzių ir kambario temperatūros valdymą, tuo pačiu yra informacinis skydelis, rodantis datą, laiką, orą, lauko ir kambario temperatūrą.
Prietaisas turi įmontuotą galingą termostatą ir aplinkos jutiklius, tad leidžia įjungti/išjungti šildymo ar vėsinimo įrenginius, automatiškai palaikyti stabilią kambario temperatūrą prisitaikant prie jūsų pageidavimų. Kitaip tariant, galite atsisveikinti su karščio ar šalčio temperatūros šuoliais savo būste!
Pasirinkite savo nuožiūra kambarių apšvietimo parametrus: ryškumą, pritemdymą, RGB ar spalvų temperatūrą (naudojant su atitinkamomis LED lemputėmis ar juostomis).
Po liečiamuoju ekranu palikti du fiziniai mygtukai, todėl galite nepriklausomai valdyti du dažniausiai naudojamus įrenginius, kaip tai darėte anksčiau.
Ši panelė palaiko visas Sonoff išmaniųjų namų sistemos funkcijas: laikmatį, scenarijus, prietaisų grupavimą, sinchronizavimą, bendrinimą ir kt. Valdykite apšvietimo atmosferą, nustatykite laikmačius kambarių šildymui/vėdinimui ar suaktyvinkite išmaniasias scenas pagal pageidavimus.
Galimi keli interaktyvūs valdymo režimai: artimu atstumu (liečiant valdymo ekraną ir jungiklius), vidutiniu atstumu per balso asistentą (Amazon Alexa, Google Assistant, Siri arba Alice) ar nuotoliniu būdu per programėlę „eWeLink”. Signalas perduodamas per Wi-Fi 2.4GHz.
Panelę lengva įdiegti vietoje įprastinio sieninio jungiklio. Ji derinasi prie M5 jungiklių, tinkama instaliuoti į jų rėmelį. Moderni ir stilinga, suderinama su kitais Sonoff įrenginiais ir darniai įsilieja į interjerą.


Techninė specifikacija:
Suderinamas su: Sonoff POWR3, RE5V1C, MINIR3, TX, M5, NSPanel, R5, B05 LED, 4CHPROR3, BASICR2 ir kt.
Kanalai: 2.
Įėjimas: 100V~240V AC, 50/60Hz, 4A.
Išėjimas: 100V~240V AC, 50/60Hz.
Išėjimo srovė: maks. 4A (po 2A / kanalui).
LED apkrova: 600W/220V (po 300W/220V / kanalui).
Wi-Fi dažnis: 2.4 GHz.
Wi-Fi standartas: IEEE802.11b/g/n.
Bluetooth versija: 4.2 BLE.
TFT ekrano dydis: 3.5 colio / 8.89 cm (liečiama panelė).
Ekrano raiška: 480 x 320 pikselių.
Programėlė: eWeLink (Android, iOS).
Veikia su Amazon Alexa & Google Assistant.
Instaliavimas: elektros lizdas / Sonoff M-80 laikikliai.
Ekrano medžiaga: grūdintas stiklas.
Korpuso medžiaga: PC V0 (ugniai atspari) + CRS.
Darbinė temperatūra: -10°C~40°C.
Darbinė drėgmė: 5%-95%RH (nekondensuoja).
Išmatavimai: 86 x 86 x 41.7 mm.
Svoris: 180g.
Spalva: juoda.
Sertifikatai: CE / RoHS / UKCA / 3C / SRRC.


Garantija: 24 mėn.


Kaina su PVM

52.99€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital