sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
SONOFF PowR3 išmanusis 1 kanalo jungiklis Wi-Fi su elektros sąnaudų apskaita
SONOFF išmanių namų valdymo sistema

SONOFF PowR3 išmanusis 1 kanalo jungiklis Wi-Fi su elektros sąnaudų apskaita

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: POWR3

Išmanusis 1 kanalo jungiklis Sonoff POWR3 skirtas didesnės galios elektros prietaisams, palaikantis valdymą nuotoliniu būdu per Wi-Fi 2.4GHz; skirtas įvairiai buitinei technikai, tinkamas DIN bėgiui. Su energijos sąnaudų apskaita ir jų ribojimo galimybe, leidžia stebėti išlaidas pagal įvestą elektros kainą.


SONOFF išmaniųjų namų sistema leidžia valdyti elektros prietaisus nuotoliniu būdu „EWeLink“ programėle arba balsu su „Amazon Alexa“ ar „Google Home“. Ji leidžia kurti įvairius scenarijus, grupuoti prietaisus įjungiant / išjungiant kelis įrenginius savo namuose vienu prisilietimu, nustatyti norimus laikmačius ir tvarkaraščius, stebėti savo namų ir įrenginių būseną realiu laiku, bendrinti jų valdymą. Susiejus „EWeLink“ programėlę su skaitmenine automatizavimo platforma IFTTT galima dar daugiau praplėsti scenarijų galimybes. Sonoff išmaniųjų namų sistemos prietaisai turi numatytą galimybę veikti vietiniame LAN tinkle be debesų serverio.


Ypatybės:
Išmanusis energijos sąnaudų apskaitos jungiklis su ribojimo galimybe Sonoff POWR3 paverčia bet kurį prietaisą išmaniu ir leidžia stebėti išlaidas, įvedus elektros kainą.
Išmanųjį jungiklį lengva pritvirtinti ir valdyti nuotoliniu būdu išmaniuoju įrenginiu naudojant mobiliąją programėlę eWeLink (Android, IOS).
Jo pagalba lengva įvertinti tiek konkretaus prietaiso vartojimo išlaidas, tiek viso kambario energijos sąnaudas, sujungus visus patalpoje esančius prietaisus prie POWR3.
Išjungę maitinimą galite užtikrinti savo prietaisų saugumą ir sutaupyti. Tai galite atlikti ir nuotoliniu būdu arba pasinaudoję išmaniaisiais scenarijais programėlėje, pvz., pagal išankstinius nustatymus jungiklis gali išjungti daugiausiai energijos sunaudojančius prietaisus.
Jungiklis turi apsaugą nuo perkrovos: prietaisui veikiant neįprastai ar aptikus problemą tinkle, dėl saugumo jis automatiškai išjungia maitinimą.
Išmanusis jungiklis saugo energijos sąnaudų istoriją iki 100 dienų, leidžia matyti prietaisų aktyviąją galią, srovę ir įtampą realiu laiku, atsisiųsti duomenis.
Šis jungiklis palaiko visas Sonoff išmaniųjų namų sistemos funkcijas: laikmatį, scenarijų kūrimą ir valdymą, prietaisų grupavimą, sinchronizavimą, bendrinimą, saulėlydžio/saulėtekio režimus ir kt.
Relės signalas perduodamas Wi-Fi tinklu 2.4GHz. Galimas valdymas per LAN.
Valdymas balsu per Google Assistant, Amazon Alexa, SmartThings ar Alice.
Jungiklis palaiko ir Alexa išmanųjį energijos valdymą su Alexa Energy Dashboard.
Tinkamas tvirtinimui ant DIN bėgio.
Šis jungiklis gali būti suderintas su įvairiais kitais produktais, kurie papildytų išmaniųjų namų scenarijus.


Techniniai duomenys:
Įtampa: AC 100~240V.
Srovė maks.: 25A.
Dažnis: 50-60Hz.
Galia: maks. 5500W.
Wi-Fi dažnis: 2.4 GHz.
Wi-Fi standartas: IEEE802.11b/g/n.
Kanalų skaičius: 1.
Veikia su Amazon Alexa & Google Assistant.
Programėlė: eWeLink (Android, iOS).
Išmatavimai: 162 x 122 x 45.5 mm.
Korpuso medžiaga: PC V0 (nedegi).
Darbinė temperatūra: -10°C~40°C.
Atsparumas drėgmei: 5%-95% (nekondensuoja).
Svoris: 500g.
Spalva: balta.
Sertifikatai: CE/ FCC/ RoHS.


Garantija: 24 mėn.Kaina su PVM

33.99€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital