sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
SONOFF R5 išmanusis sieninis valdiklis, RF, 6 mygtukų
SONOFF išmanių namų valdymo sistema

SONOFF R5 išmanusis sieninis valdiklis, RF, 6 mygtukų

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: R5

SONOFF R5 (SwitchMan) išmanusis sieninis valdiklis / jungiklis, 6 mygtukų, valdomas RF


SONOFF išmaniųjų namų sistema leidžia valdyti elektros prietaisus nuotoliniu būdu „EWeLink“ programėle arba balsu su „Amazon Alexa“ ar „Google Home“. Ji leidžia kurti įvairius scenarijus, grupuoti prietaisus įjungiant / išjungiant kelis įrenginius savo namuose vienu prisilietimu, nustatyti norimus laikmačius ir tvarkaraščius, stebėti savo namų ir įrenginių būseną realiu laiku, bendrinti jų valdymą. Susiejus „EWeLink“ programėlę su skaitmenine automatizavimo platforma IFTTT galima dar daugiau praplėsti scenarijų galimybes. Sonoff išmaniųjų namų sistemos prietaisai turi numatytą galimybę veikti vietiniame LAN tinkle be debesų serverio.


Ypatybės:
Sonoff R5 (SwitchMan) išmanusis apšvietimo valdiklis yra sieninio jungiklio formos išmaniųjų scenarijų valdiklis. Jis skirtas centralizuotai valdyti jūsų patalpų apšvietimą mygtukais ar nuotoliniu būdu.
R5 palaiko ir „eWeLink-Remote“ signalą (pvz., jungiant su M5 išmaniu sieniniu jungikliu, MINIR3 išmaniu jungikliu ir kitais šio signalo valdikliais).
Jis gali būti lokaliai valdomas per „eWeLink-Remote“ iki 90m atstumu ir gali suaktyvinti kitus išmanaus scenarijaus įrenginius. Prie vieno "eWeLink-Remote" valdiklio galima prijungti iki 8 tokių R5 įrenginių.
Sukūrus išmanius apšvietimo scenarijus programėlėje eWeLink, galite juos atkurti šiuo valdikliu nenaudojant išmanaus įrenginio. Tai ypač patogu, nes telefonas ne visada būna po ranka, o visą namų apšvietimą galite valdyti iš vienos vietos.
Susiejus M5 serijos jungiklius su Sonoff R5 išmaniuoju valdikliu, tą pačią apšvietimo grandinę valdykite iš skirtingų vietų. Nereikia sudėtingos elektros instaliacijos, tai patogu laiptų apšvietimui ar didelių patalpų bei koridorių šviesos valdymui.
Šio valdiklio mygtukai veikia 3 skirtingais režimas - trumpu paspaudimu, dvigubu paspaudimu ir ilgu paspaudimu. Todėl kiekvienu iš 6 mygtukų galima patogiai valdyti po vieną apšvietimo grandinę ar viso kambario apšvietimą (viso net 18 komandų).
Jungiklis stilingas, modernaus dizaino, suderinamas su kitais Sonoff įrenginiais ir darniai įsilieja į interjerą. Su LED indikatoriais.
Galite klijuoti R5 ant sienos kaip jungiklį arba nuimti jį kaip nuotolinio valdymo pultelį.
R5 valdiklis komplektuojamas su 20 skirtingų lipdukų, kuriais galima pažymėti mygtukų funkcijas pagal savo sukurtus scenarijus.


Techniniai duomenys:
Suderinamas su: Sonoff M5, MINIR3 ir kt.
Maitinimas: 6V (2x 3V baterija).
Baterijos modelis: CR2032 (nepridedama).
Galia: maks. 280W.
RF dažnis: 433MHz.
Valdymo atstumas: maks. 90m (atviroje erdvėje).
Mygtukų skaičius: 6.
Palaikoma programėlė: eWeLink-Remote.
Išmatavimai: 86x86x13.5mm.
Korpuso medžiaga: PC V0 (nedegi).
Darbinė temperatūra: 0°C~40°C.
Svoris: 91 g.
Spalva: tamsiai pilka.
Sertifikatai: CE/FCC/UKCA/SRRC/RoHS.


Garantija: 24 mėn.
Kaina su PVM

8.52€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital