sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Faradėjaus dėklas mobiliam telefonui, automobilio raktui, ID kortelėms
Telefonų laikikliai

Faradėjaus dėklas mobiliam telefonui, automobilio raktui, ID kortelėms

Likutis: Turime sandėlyje, SKU: HB390403

Faradėjaus dėklas mobiliam telefonui /automobilio raktui/ ID kortelėms
Ypatybės:
Dėklas veikia Faradėjaus narvo principu: kaip skydas blokuoja elektromagnetines bangas.
Jis pats jokių signalų nesiunčia ir neveikia kitų elektros prietaisų išorėje.
M.Faradėjaus (Michael Faraday) atradimo dėka mūsų kasdieniame gyvenime daugelis prietaisų mus saugo nuo žalingų bangų poveikio ar elektros išlydžio (kaip kabeliai, mikrobangų krosnelės, automobiliai, lėktuvai ir pan.).
Šis dėklas pritaikytas mobiliajam telefonui. Įdėję į jį savo telefoną, galėsite laikinai atsiriboti nuo skambučių ir SMS žinučių. Dėl savo dydžio tinkamas ne tik telefonams, galite įdėti ir automobilio raktus, ID korteles, atminties korteles, elektronines laikmenas. Dėklas taip pat blokuoja automobilių pultelių signalus, apsaugo ID korteles nuo nuskaitymo.
Jį patogu naudoti dalykinių susirinkimų metu, teatro ar koncertų salėse, kino teatruose, kelionėje, gydymo įstaigose ar procedūrose, kai reikalaujama išjungti elektroninius prietaisus. Tiesiog įdėkite telefoną į dėklą, jums nereikės rankiniu būdu išjunginėti telefono ir vėliau laukti kol jis iš naujo užsikraus, įvedinėti PIN kodo ar prijunginėti iš naujo Bluetooth prietaisus ir pan.
Faradėjaus maišelis blokuoja visus signalus: mobiliojo ryšio, radijo dažnio, Bluetooth, belaidžio interneto ir t.t.
Faradėjaus dėklas-maišelis apsaugo nuo elektromagnetinės spinduliuotės ir statinio elektros krūvio (jį mėgsta nėščios moterys, kad užtikrintų sveiką vaisiaus augimą), blokuoja mobilų signalą nepageidaujamiems skambučiams.
Taip pat svarbu, kad jis gerbia jūsų privatumą ir apsaugo nuo informacijos nutekėjimo: niekas negali jūsų sekti ir nustatyti jūsų buvimo vietos per mobilųjį telefoną, negali pasiklausyti konferencijos turinio bei pavogti ar sunaikinti telefone esančios informacijos.
Dėklas apsaugo ir nuo magnetinio lauko iškraipymo: tinka atminties kortelėms ir laikmenoms, kad užtikrinti informacijos saugumą, t.y. išvengti duomenų praradimo ar iškraipymo dėl elektromagnetinių trukdžių (pvz., kad nesugadinti banko kortelės, laikant ją netoli telefono).
Elegantiškas, minkštas, odos imitacijos, su plonu Faradėjaus maišeliu kaip vidiniu pamušalu, tvirtai užsegamas Velcro juostele.


Techniniai duomenys:
Išmatavimai: 185x110mm.
Svoris: 64g.
Spalva: juoda.
Blokuoja signalus: RFID, Bluetooth, 4G ryšį, Wifi, GPS, GSM ir t.t.

Kaina su PVM

15.72€

Nemokamas pristatymas

Kiekis Į krepšelį Siųsti užklausą
Extradigital