sveiki atvykę į ExtraDigital.lt
Prekių katalogas
00.00€
Extradigital
Faradėjaus dėžutė mobiliam telefonui, automobilio raktui, ID kortelėmsFaradėjaus dėžutė mobiliam telefonui, automobilio raktui, ID kortelėms
Telefonų laikikliai

Faradėjaus dėžutė mobiliam telefonui, automobilio raktui, ID kortelėms

Likutis: Dėl likučio teirautis, SKU: HB390458

Faradėjaus dėžutė mobiliam telefonui /automobilio raktui/ ID kortelėms
Ypatybės:
Dėžutė veikia Faradėjaus narvo principu: kaip skydas blokuoja elektromagnetines bangas.
Jis pati jokių signalų nesiunčia ir neveikia kitų elektros prietaisų išorėje.
M.Faradėjaus (Michael Faraday) atradimo dėka mūsų kasdieniame gyvenime daugelis prietaisų mus saugo nuo žalingų bangų poveikio ar elektros išlydžio (kaip kabeliai, mikrobangų krosnelės, automobiliai, lėktuvai ir pan.).
Ši dėžutė pritaikyta nedidelių gabaritų mobiliajam telefonui. Įdėję į jį savo telefoną, galėsite laikinai atsiriboti nuo skambučių ir SMS žinučių. Joje patogu sudėti automobilio raktus, ID korteles, atminties korteles, elektronines laikmenas. Ji blokuoja automobilių pultelių signalus, apsaugo ID korteles nuo nuskaitymo ir duomenų laikmenas nuo sugadinimo.
Faradėjaus maišelio pamušalas blokuoja visus signalus: mobiliojo ryšio, radijo dažnio, Bluetooth, belaidžio interneto ir t.t.
Faradėjaus dėžutė apsaugo nuo elektromagnetinės spinduliuotės ir statinio elektros krūvio (ją mėgsta nėščios moterys, kad užtikrintų sveiką vaisiaus augimą).
Ši dėžutė gerbia jūsų privatumą ir apsaugo nuo informacijos nutekėjimo: niekas negali aptikti jūsų buvimo vietos per mobilųjį telefoną, negali pasiklausyti arba pavogti / sunaikinti telefone esančios informacijos.
Dėžutė apsaugo ir nuo magnetinio lauko iškraipymo: tinka atminties kortelėms ir laikmenoms, kad užtikrinti informacijos saugumą, t.y. išvengti duomenų praradimo ar iškraipymo dėl elektromagnetinių trukdžių (pvz., kad nesugadinti šalia laikomų įvairių prietaisų).
Daili patogi dėžutė su blizgiu pamušalu ir užspaudžiamu užraktu.


Techniniai duomenys:
Išmatavimai: 173x122x93mm.
Svoris: 360g.
Spalva: juoda.
Blokuoja signalus: RFID, Bluetooth, 4G ryšį, Wifi, GPS, GSM ir t.t.

Kaina su PVM

17.91€

Nemokamas pristatymas

Siųsti užklausą
Extradigital